Reklama

Czy gry karciane mogą zachęcać do wyjścia z domu i zabaw na świeżym powietrzu? Oczywiście! To, co pozornie stanowi dwa całkowicie odrębne obszary rozrywki, łączy się zgrabnie w ekstremalnej edycji podwórkowej Latającego Burrito – popularnej gry imprezowej, w której wreszcie możemy… bezkarnie rzucać jedzeniem!

Ta dynamiczna gra karciana łączy proste zasady oparte na zbieraniu zestawów kart z koszmarem czasów szkolnych, czyli grą w zbijaka. Każdy z graczy dostaje własną talię do dobierania i kładzie ją przed sobą. Na rękę bierze 5 kart z wierzchu. Następnie wszyscy równocześnie rozpoczynamy grę! Zbędne karty odkładamy na stos gracza po lewej, a sami dobieramy z tego, który mamy przed sobą. Naszym celem jest zbieranie zestawów, które następnie wykładamy, zdobywając w ten sposób punkty.

A co z rzucaniem burrito? Niektóre zagrywane przez nas karty, zmuszają innych graczy do pojedynku. Wtedy liczy się refleks, dobry cel i umiejętność szybkiego unikania lecących zewsząd przedmiotów! W Ekstremalnej edycji podwórkowej do dyspozycji mamy dwie duże, dmuchane zabawki – całkowicie bezpieczne i zachęcające nas do intensywnego ruchu.

więcej: https://www.wydawnictworebel.pl/games/latajace-burrito-ekstremalna-edycja-podworkowa-5201.html

Zobacz inne pomysły na prezent: