Reklama

BAVVIC to zabawka, która fascynuje zarówno swoimi właściwościami dotykowymi, ciekawymi geometrycznymi kształtami, jak i harmonijną koncepcją kolorystyczną. Te kreatywne klocki zostały zaprojektowane przez architekta i składają się z geometrycznych elementów drewnianych, które łączą się za pomocą sensorycznych silikonów i tym samym są przeznaczone do budowy nieograniczonych, otwartych konstrukcji.

BAVVIC został zaprojektowany tak by każdy/a, niezależnie od wieku, płci, różnic indywidualnych lub dodatkowych potrzeb (np. zaburzeń sensorycznych), był w stanie tworzyć własne wyjątkowe konstrukcje. Zabawka aktywnie wspiera rozwój różnych umiejętności, takich jak: zdolności poznawcze, motoryczne, wyobraźnia przestrzenna, rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji, kreatywne myślenie i wiele innych! Zabawa BAVVIC przez dłuższy czas umożliwia wzmocnienie umiejętności koncentracji, współpracy i budowania relacji społecznych. Dzieci i dorośli będą mogli w pełni wykorzystać możliwości zabawki.

Twórcy zwracają uwagę na materiały przyjazne dzieciom i nietoksyczne: do produkcji używają tylko litego drewna bukowego i silikonu z certyfikatem REACH, ROCHS.

więcej: http://www.bavvic.com