Reklama

Ogrodnictwo

Już czas przesadzić rośliny, pograbić trawnik, podlać kwiaty czy wypielić grządki. Dla dzieci są specjalne narzędzia ogrodowe pasujące do małej raczki (wózek metalowy z narzędziami ogrodowymi Nefere, grabie, łopatki, zestaw ogrodnika z taczką Nefere, konewki, doniczki, ziemia do kwiatów itd.). W ogrodzie może stanąć Domek Ogrodnika Smoby dla dzieci, w którym spędzą wiele godzin sadząc i pielęgnując rośliny. Gdy przyjdą dzieci z sąsiedztwa, wspólnie ugotują pyszności w Kuchni Ogrodowej Smoby z funkcją wody, grillem z płomieniami imitującymi ogień, frytkownicą oraz pokrywą do grilla. 

Aktywnie poznajemy świat

Aby obserwować świat, wystarczy wyjść z domu. Małe żyjątka, rosnące rośliny, umiejętność samodzielnego przetrwania, to zabawy, które mogą rozbudzić w dzieciach miłość do przyrody. Przydadzą się do tego akcesoria Terra Kids od Haba takie jak: skrzynka z narzędziami, ręczne wiertło, zestaw do krzesania ognia, zestaw do zbudowania hotelu dla owadów, lupa czy lampka czołówka.

Dzieci mogą zbudować domek dla owadów, z lupą przyglądać się robakom, rozpalić ognisko korzystając z krzesiwa, własnoręcznie wykonać szałas korzystając z podstawowych narzędzi (piła, młotek, ręczne wiertło).

Na dłuższe długie wyprawy zabierzmy Wózek Micro Beach Wagon do przewożenia koszy piknikowych i znużonych, małych wędrowców.

Sporty na dworze lub w domu

Przenośny Park Linowy KIDWEE do rozłożenia pomiędzy dowolnymi dwoma drzewami oddalonymi od siebie o 4-9 metrów. Montujemy do nich siatki, huśtawki, liny, drążki, trapez. Po zabawie, możemy go zabrać ze sobą, na wyjazd w dowolne miejsce.

Limbo i skok przez płotki – dawne gry do rozłożenia w każdym ogrodzie, ale także w domu. Przy dziękach muzyki możemy bawić się świetnie, podskakując lub przechodząc pod drążkiem. Zabawa dla całej rodziny.

Zestaw do mini golfa od Plan Toys – do rozłożenia na każdej powierzchni, ale także w domu. Pozwala na trening i naukę podstaw gry.

Dla tych co łapią wiatr – Latawiec Orzeł lub Szybowiec Terra Kids

A jeśli będzie padać?

Swobodna zabawa: gry i zabawy domowe, tatuaże, kręciołki, kalejdoskopy, Pilkarzyki Plan Toys,  Scratch, Gra zręcznościowa Paletki rzucaj i łap, Auto z przyczepką TukuTuk do wożenia najmłodszych i ich zabawek lub grę Recto Verso, w której trzeba dojść do porozumienia.

Zbuduj wieżę z OPPI Zestaw kreatywny Piks - Gra swobodna. Najlepszą zasadą jest nie mieć żadnych zasad! Zbuduj dowolny twór, ale pamiętaj o jednej ważnej zasadzie: zawsze będziesz potrzebować co najmniej trzech stożków na poziom, aby deska była stabilna.

Obejrzyjcie koniecznie zestawienie. Życzę Wam miłej zabawy