Reklama

Na początek związku polecam kilka gier, które pozwolą zmierzyć się z wyzwaniami i dobrze się bawić. Znajdą się tu także gry dla par, jednej lub kilku, gdy spotykacie się w większym gronie i chcecie po prostu dobrze się bawić sprawdzając swoje dopasowanie w związku.

Możecie dobrze się bawić sprawdzając czy jesteście Dopasowani . Gra o tym tytule to pomysł na rozrywkę dla kilku par. Przekonaj się jak dobrze znasz swojego partnera z drużyny i czy uda ci się odpowiedzieć tak samo jak on. Zdobywacie punkt za każdą zgodną odpowiedź. Wygrają najbardziej dopasowani! Przygotujcie się na zabawne pytania, absurdalne odpowiedzi i mnóstwo zabawy! 

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, że istnieje płeć mózgu, koniecznie zagrajcie w grę Alias Kobiety vs Mężczyźni . W rozgrywce podzielcie się na drużynę męska i żeńską. Jeśli uda się Wam wytłumaczyć znaczenie słów na karcie drugiej grupie, zdobędziecie kolejne punkty walcząc o zwycięstwo.

Tworzenie związku, to też dużo obowiązków i zadań, część zadań możemy przećwiczyć na sucho. Czasem do ich realizacji potrzebujecie nie tylko rodziny, ale także znajomych i sąsiadów. Akcja gry planszowej Wojny Domowe rozgrywa się w bloku. Plansza gry to pięciopiętrowy budynek, w którym zamieszkają gracze ze swoimi rodzinami oraz ich sąsiedzi. W trakcie gry gracze rozwiązują Zadania, na które składają się z różne Czynności. Nie zawsze musicie realizować je osobiście, czasem potrzebni będą inni. Ale przy wykonywaniu Czynności pojawiają się kłopoty, co niekiedy spowolnią wykonanie całego zadania. Za prawidłowo wykonane Zadania gracze otrzymują Punkty Uznania. Wygrywa gracz, który rozwiąże wszystkie wylosowane zadania i otrzyma najwięcej Punktów Uznania. Wojny domowe

 

Gry dla par ułatwiające skupienie się na swoich potrzebach, poprawiających komunikację i wpływających na uatrakcyjnienie związku. Pytania i zadania są bardzo osobiste, intymne, ale jeśli szczerze na nie odpowiecie, może zaowocować to pogłębieniem relacji i wieloma przyjemnościami.

Gra dla Dwojga – Zakochanie sprawi, że zmierzycie się z trudnymi pytaniami o sobie nawzajem. Czekaja na Was karty wyzwań i pytania dotyczące. Przegrany będzie zobowiązany do realizacji tajemniczej karty prezentów, której treść poznacie dopiero pod koniec rozgrywki.

Gra w Relacje edycja ZWIĄZEK jest przeznaczona dla dwóch osób będących w związku. Zaznaczyć trzeba, że staż związku nie ma żadnego znaczenia. Pielęgnowanie relacji jest tak samo ważne na każdym jego etapie. Została stworzona z myślą o poprawie relacji w związku. Budowaniu szczerego i długotrwałego uczucia, które bazuje na  komunikacji i zrozumieniu . W przygotowaniu gry brali udział psycholodzy, terapeuci, ale przede wszystkim  pary będące w związkach,  tych krótkich jak i długich.

Gry rozmawiaj.MY ZWIĄZKI i rozmawiaj.MY INTY zostały stworzone we współpracy z psychologami. Znajdziecie w nich pytania i zadania,

Które sprawią, że w miły i przyjemny sposób po rozmawia cie o rzeczach ważnych . Ich głównym celem jest   poprawa komunikacji, zwiększenie bliskości,  jak i również   dobra zabawa i niesztampowe spędzanie wolnego czasu.

Gierki Małżeńskie - towarzyska gra planszowa dla 1-4 par z rysunkami Andrzeja Mleczki. Wiecie o sobie wszystko? Jesteście parą idealną? Porozumiewacie się bez słów? Czy tworzycie zgrany zespół? Sprawdźcie się w rozmaitych zadaniach i porównajcie z innymi parami. Udowodnijcie sobie nawzajem, że jesteście dla siebie stworzeni. Przed wami dziesiątki zadań i wyzwań, którym możecie stawić czoło tylko we dwoje! Oto wyjątkowa gra przeznaczona dla par, do grania we dwoje lub podczas spotkań z przyjaciółmi. Przyjrzyj się jej bliżej i sprawdź, jak dobrze znasz swojego partnera!