Reklama

Zabawka Roku - zwycięzcy

 1. Klocki magnetyczne Connetix Lefleo.pl - Kreatywna zabawka konstrukcyjna, zapewniająca nieskończenie wiele możliwości rozwojowej zabawy. Dzięki wmontowanym w krawędzie bardzo silnym magnesom, klocki można łatwo i stabilnie łączyć, układając w różnorodne wzory lub budując fantazyjne konstrukcje, takie jak zagrody dla zwierząt, wieże, zamki, kulodromy, rakiety kosmiczne, niezwykłe stworzenia, a nawet trójwymiarowa tęcza!
 2. Logiquest: Shadow Glyphs Rebel - Niebanalna łamigłówka logiczna, w której staramy się ustawić elementy w taki sposób, by po włączeniu światła dawały cień o odpowiednim kształcie. Doskonała do ćwiczenia analizy wzrokowej, planowania przestrzennego oraz nieszablonowego myślenia.
 3. ToddleRoad Metropolis MakByte - Zestaw 26 dużych elementów dróg (proste, zakręty, skrzyżowania) dający niemal nieskończone możliwości układania aż 6 metrów ulic: w dowolny sposób, na dowolnej powierzchni, do zabawy dowolnymi pojazdami. Zestaw można łączyć z innymi produktami marki.
 4. W Poszukiwaniu Złotego Runa Wydawnictwo Hipokampus - Podczas rozgrywki poszukujemy złotego runa, którego strzeże jeden z 4 Smoków Morskich. W pierwszej kolejności musimy zdobyć kryształki, którymi można obłaskawić smoka. Potem trzeba przepłynąć przez Cieśninę Hipokampusa, gdzie zostaniemy poddani specjalnej próbie. Wreszcie musimy rozwiązać zagadkę.
 5. Origami 3D Alexander - Seria zestawów kreatywnych do samodzielnego tworzenia trójwymiarowych rzeźb z papieru. W trzech prostych ruchach możemy wykonać podstawowy moduł, który posłuży do stworzenia arcydzieła. Wszystkie moduły składa się identycznie, a następnie łączy ze sobą bez użycia kleju tworząc figurkę.
 6. Mini Waffle City MARIOINEX - Klocki Mini Waffle City to tematyczne zestawy elementów przeznaczonych do tworzenia konkretnych obiektów. Składają się z części w charakterystycznym kształcie „kratki”, a także innych dodatków. Ich kształty oraz rozmiary zostały tak przystosowane, że są odpowiednie już dla dzieci w wieku 3+. Do wykonania klocków Mini Waffle City wykorzystywane jest miękkie, elastyczne oraz wyjątkowo wytrzymałe tworzywo sztuczne.
 7. SZUMIŚ z bajkami SZUMISIE - Szumiś z bajkami to miś dla maluszków, które w dzień intensywnie się rozwijają i uczą mówić a wieczorem potrzebują wyciszyć się i spokojnie zasnąć. Każdy miś odtwarza 12 autorskich bajeczek napisanych we współpracy z psychologami (czytanych w dwóch wersjach: przez lektora i lektorkę).
 8. Przeciąganiec Zippee. Zabawka sensoryczna . Qelements - Zippee to sensoryczna zabawka do stymulacji zmysłów dziecka. Małe palce nie będą mogły się oprzeć sześciu, różnokolorowym, elastycznym, silikonowym sznureczkom o różnej fakturze i kształcie oraz łatwym do trzymania uchwytom. Niemowlęta i małe dzieci będą uwielbiać przeciągać sznureczki Zippee z jednej na drugą stronę odczuwając różne wibracje i dźwięki.
 9. SmartMax - My First Acrobats IUVI Games - SmartMax “My First Acrobats” to 6 różnych geometrycznych klocków konstrukcyjnych z 3 metalowymi kulkami, każda z inną twarzą oraz lustrzaną podkładką. Maluchy pokochają tworzenie najwspanialszych konstrukcji akrobatycznych!
 10. Rok w lesie. Znajdź zwierzaka Wydawnictwo Nasza Księgarnia - Leśne zwierzęta ponownie zapraszają do trójwymiarowego lasu, gdzie z łatwością można się schować! Czy rozpoznasz kto się pojawił, a kto schował? Ćwicz pamięć i refleks razem z bohaterami książki „Rok w lesie” Emilii Dziubak.
 11. Gra karciana "Akademia Superbohaterów" FUNDACJA NAUKA. TO LUBIĘ - "Akademia Superbohaterów" to talia 30 unikatowych kart autorstwa dr. Tomasz Rożka. Na każdej z nich znajduje się wizerunek polskiego naukowca, utrzymany w konwencji superbohatera oraz kilka faktów z jego życia. Gra to nie tylko rywalizacja, ale też okazja do nauki przez zabawę.
 12. Zestaw do nauki czytania CZYTAMY RAZEM Bright Junior Media - Zestaw edukacyjny został przygotowany z myślą o czytelnikach w różnym wieku. Najmłodsi z przyjemnością posłuchają o przygodach rodziny wybierającej się na wakacje.
 13. Projektor YellowWall + 4 Multibajki Bee IT - Projektor YellowWall to wyśmienita rozrywka i projekcja Multibajek na ścianie, które pobudzają wyobraźnię, bawią i uczą. Statyczne ilustracje, inspirujące dźwięki, lektorzy i muzyka przenoszą dzieci do świata wyobraźni.
 14. BOX MONSTER Granna - W dzisiejszym świecie inteligencja emocjonalna jest niezbędna w odniesieniu sukcesu w życiu zawodowym i prywatnym. Monster Box nie tylko gwarantuje dynamiczną rozgrywkę angażującą zmysł dotyku, w której ścigamy się z czasem, ale także uczymy się współpracować, by osiągnąć zwycięstwo.