Reklama

Pas narzędziowy Stanley Jr. jest jednocześnie dopasowany do mniejszej talii (regulowany) i bardzo solidny. Jego kieszenie pomieszczą wszystkie znajdujące się w zestawie metalowe narzędzia. Pas wykonano z wytrzymałej nici i wzmocniono stalowymi nitami - identycznie jak w dorosłej wersji pasa. Wygodna konstrukcja z klamrą to łatwe i bezpieczne, samodzielnie zapinanie. Prawdziwe rękawice robocze ergonomicznie dopasowane do mniejszych rączek.

Solidne jak własne narzędzia mamy lub taty. Wykonane głównie z twardej stali i gumy są dokładnie takie jak wersja dla dorosłych, lecz mają ergonomiczny rozmiar, aby pasowały do mniejszych dłoni. Młotek i śrubokręty są wyposażone w czarno-żółte gumowane uchwyty, które sprawiają, że pozostają na swoim miejscu – bezpieczne w beztroskiej dłoni dziecka. Gumowy uchwyt zapobiegający niebezpiecznym poślizgnięciom.

Zestaw narzędzi wspiera budowanie więzi rodzinnych: dzięki temu wysokiej jakości zestawowi konstruktywnych zabawek połączenie zabawy i nauki nie było tak ekscytujące, jak obecnie, z możliwością wykonywania przez dzieci rzeczywistych prac budowlanych z rodzicami lub dziadkami.

Naucz dzieci na wczesnym etapie bezpieczeństwa (za pomocą gogli dołączonych do zestawu) i pomóż im zrozumieć pojęcia geometryczne za pomocą 10-calowej taśmy mierniczej.

http://www.stanleyjr.pl/produkt/narzedzia-dla-dzieci-stanley-jr-rekawice-pas/