Reklama

Zabawka Roku - zwycięzcy

 1. Puzzle Drewniane do Biedronki przyszedł żuk STUKA PUKA - ciekawa koncepcja edukacyjna przenosząca dzieci w świat owadów. Puzzle mogą stać się zabawką sensoryczną do wykorzystania w pracach plastycznych.
 2. Klocki Magnetyczne Pixio od TOYKI zostały wykonane z niezwykłą precyzją. Zaangażują w zabawę młodszych i znacznie starszych.
 3. IQ Fitness z serii Rozmumówki od ALBI POLSKA – trening umysłu dla nastolatków i dorosłych.
 4. Zombie Teenz: Ewolucja od GRUPY WYDAWNICZEJ FOKSAL – rozwijająca się wraz z trwaniem rozgrywki.
 5. Kendama KROM-POP od PROGRESS, to zabawka zręcznościowa, rozwijająca zdolności manualne i ćwiczzaca refleks.
 6. Hulajnoga Mini Micro Deluxe Eco od MINI MICRO wykonana z przetworzonych sieci rybackich pozyskanych w recyklingu. Jest niezwykle zwrotna i rośnie razem z dzieckiem.
 7. Zestaw Figelo Black od Figelo to drewniany plac zabaw do rozstawienia w domy. Pięknie wykonany i spełniający najwyższe normy bezpieczeństwa. Pozwoli na wszechstronny rozwój od malucha do starszaka.
 8. Domek dla ptaków z zestawem narzędzi od Sellmet & More to zestaw dla majsterkowiczów.  Nawet pięciolatek może zbudować drewniany karmnik używając prawdziwych narzędzi.
 9. Boffin III Bricks od CONQUEST ENTERTAINMENT – zestaw ułatwiający poznanie zasad elektroniki.
 10. Intelino - Inteligenty pociąg od EASY CO, który można zaprogramować i sterować nim z poziomu smartfona, lub ułożyć kod na torach.
 11. Lullu Dolls - ręcznie wykonane lalki, wykonane niezwykle starannie, przy użyciu wysokiej jakości materiałów.
 12. Memo dźwiękowe z serii „Czytaj z Albikiem” od ALBI POLSKA trenujące pamięć słuchową.
 13. Seria edukacyjnych drewnianych zabawek Essentiel Janod od SOLUTION BABY CARE pokazujące jak można uczyć matematyki na konkretach.
 14. Seria produktów Boho Chic Tiny Love - karuzela i mata edukacyjna od MARKO BABY to wyjątkowo stylowy plac zabaw, który pięknie będzie wyglądał w salonie. Dzięki temu dzieci więcej czasu spędzą na podłodze trenując motorykę dużą i zdolności poznawcze.
 15. PLAYMOBIL „Aqua 123” to plac zabaw, w którym najmłodsi mogą poznać właściwości wody, wywołać wir wodny lub sztuczna falę.
 16. Dobble XXL od REBEL, czyli grze karcianej przeniesionej do wymiaru sportowego.
 17. Wszystkie Dzieci Świata od TACTIC GAMES to gra, która uczy tolerancji, wiedzy o świecie, zabytkach, tradycjach i kulturze.