Reklama

Wszyscy miłośnicy przygód mieszkańców Starego Knedelkowa ucieszą się z nowej truskawkowej opowieści "Cecylka Knedelek i poletko truskawek" duetu: Joanna Krzyżanek i Marcin Ciseł. Każdego, kto jeszcze nie poznał przygód Cecylki ta historia zachwyci. Książka opowiada o małej dziewczynce i jej sympatycznych przyjaciołach, którzy postanawiają wybrać się na poletko truskawek. Wyprawie towarzyszy wiele przygód i wesołych zdarzeń.

Dodatkowo w książeczce znajdują się przepisy kulinarne na całe mnóstwo truskawkowych smakołyków, które można wykonać razem z dzieckiem. Truskawkowe muchomory, truskawkowe lody, zawijańce, tort, sorbet, galaretka - w sumie 20 przepisów na pyszności.

 

Dodatkowo w książeczce znajdują się przepisy kulinarne na całe mnóstwo truskawkowych smakołyków, które można wykonać razem z dzieckiem. Truskawkowe muchomory, truskawkowe lody, zawijańce, tort, sorbet, galaretka - w sumie 20 przepisów na pyszności. K

Książka ukrywa jeszcze jedna niespodziankę - truskawkowe okulary, które można wyciąć ze specjalnie przedłużonej okładki. Są cudne, świat oglądany przez takie oprawki, będzie różowy i słodki.

 

Ciepła i interesująca opowieść zaciekawi każdego malucha. Książka zawiera piękne ilustracje, które dopełniają całą opowieść. "Cecylka Knedelek i poletko truskawek"  to niezwykła opowieść dla wszystkich miłośników przygód i truskawek.

Wydawnictwo Jedność