Reklama

Wskaźnik LED pozwala na bieżąco kontrolować poziom naładowania baterii [umieszczony w widocznym miejscu]. Wysokość kierownicy regulowana na dwóch poziomach (80 i 90 cm).

Hulajnoga posiada bezpieczny tryb "Kick start", który uruchamia silnik dopiero po odepchnięciu się i osiągnięciu prędkości 5 km/h. Start odbywa się płynnie, bez nagłego zrywu, dzięki czemu użytkownik ma pełną kontrolę nad pojazdem od pierwszego odepchnięcia.

Umieszczony na pokładzie elektroniczny sensor umożliwia płynne sterowanie prędkością i intuicyjną kontrolę nad przyspieszaniem i hamowaniem. Napęd na tylne koło.

Wbudowany, podwójny układ hamulcowy: tylny hamulec mechaniczny i układ E-ABS pozwalają na równie płynne zatrzymanie pojazdu. Po naciśnięciu tylnego błotnika silnik przechodzi automatycznie w tryb neutralny.

Wysokiej jakości komponenty. Kompozytowy podest z antypoślizgowym gripem z pianki EVA, wpływającym na komfort i bezpieczeństwo. Wygodne, perforowane rączki kierownicy wykonane z tworzywa TPR. Tylne, szerokie koło napędowe odlewane z gumy, co eliminuje ryzyko przebicia.

więcej: https://sklepsmjsport.pl/pl/products/hulajnoga-elektryczna-globber-one-k-e-motion-10-650-120-dla-dzieci-8-11332.html