Reklama

Figelo to domowy, gimnastyczny plac zabaw, który skutecznie zachęca dzieci do aktywnej zabawy, a rodzicom zapewnia wsparcie w zdrowym rozwoju ich pociech. Poza wysoką atrakcyjnością zabawy, designem oraz jakością wykonania, produkt cechuje modułowość i szeroka funkcjonalność wspierająca rozwój dziecka, wspomagająca codzienną zabawę, która równocześnie jest gimnastyką profilaktyczną, czy rehabilitacją.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, Figelo w prosty sposób dostosowuje się do etapu sprawności dzieci w przedziale wiekowym od 1 do 11 lat. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom zestaw rośnie razem z dzieckiem dostosowując się złożonością do jego rozwoju i sprawności.

Produkt może być wykorzystywany w rehabilitacji różnego rodzaju wad postawy, zaburzeń ruchowych, czy nawet emocjonalnych, w tym np.: w terapii integracji sensorycznej. Figelo to zabawka aktywizująca o przeznaczeniu gimnastycznym oraz rehabilitacyjnym, która stanowi element „architektury” domu lub mieszkania. Umożliwią ale też zachęca dziecko do aktywności ruchowej. Modułowe ściany wspinaczkowe zmienią pokój dziecka w miejsce stałej aktywności fizycznej gwarantującej możliwość upustu energii w dowolnym czasie i formie.

więcej: https://www.figelo.com/pl/c/Figelo-Black/32

Zobacz inne pomysły na prezent: