Reklama

Pierwsza z książeczek, to kontrastowy produkt skierowany do niemowlaków w przedziale wiekowym: 0-12 miesięcy. Dobrze już znane z wcześniejszych kolekcji Hencz Toys kolory: biało-czarne wzbudzają zainteresowanie dziecka oraz przyciągają uwagę. Dopełnieniem tego produktu jest żółte wzornictwo i elementy, które najmłodsi uwielbiają: szeleszczące strony, wstążeczki, lusterko, zawieszka, czy też elastyczne ogonki idealne to pociągania.

Druga książeczka, przeznaczona dla nieco starszych maluchów. To puzzlowy zestaw kolorowych zwierzaków. Tygrys, lis, miś królik, słoń, szop, jelonek i lew rozbawią nawet największą marudę. Już sam ich widok sprawi, że płacz i wszelkie troski w mig zamienią się w promienny uśmiech. Forma prostych puzzli uczy koncentracji, rozpoznawania kolorów i kształtów. Jest pierwszym etapem logicznego myślenia. Ale to nie wszystko. Należy do tego dodać możliwość tworzenia własnych, wyjątkowych i niepowtarzalnych postaci. Dlaczego tak wyjątkowych? Otóż…. czy widział ktoś kiedyś tygrysa z oczami misia, lub lisa z uszami królika? Z tą książeczką wszystko jest to możliwe, a ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

Trzecia książeczka - zatytułowana „Lot balonem” przeznaczona jest dla dzieci w przedziale wiekowym: 18-36 miesięcy. Jest to książka, która nie została jeszcze napisana. Rodzice doskonale wiedzą, jakie wartości chcą przekazać swoim pociechom. Ta książka to tylko ramy, postacie. W tej historii pojawią się: Króliczka, Misio Buu, Wesoła Krówka, Ośmiornica i Tukado. Zwierzątka, które można wyjmować i umieszczać w sceneriach zawartych na poszczególnych stronach, ćwicząc przy tym precyzję i rozwijając zmysły. Krówka poleci balonem, Misio Buu pojedzie samochodem, senny Tukado położy się grzecznie spać, Króliczka wyskoczy z kapelusza, a Ośmiornica przejrzy się w dołączonym lusterku… To tylko nasze pomysły i skojarzenia… 

Te wyjątkowe książeczki, to nie tylko zabawki, które szybko się znudzą i zostaną zastąpione przez kolejne. To coś, co uczy, bawi, rozwija wyobraźnię i zdolności manualne. To produkt, który będzie rósł z dzieckiem. 

więcej: https://hencztoys.pl/kategoria/multisensorybook