Reklama

Jeżeli nasza mała pociecha lubi zwierzęta, ciekawi je wszystko, co jest z nimi związane z pewnością ucieszy się z możliwości powieszenia na  ścianie własnoręcznie zrobionych obrazków jaszczurek, kameleonów, ważek i żab. Mozaika magnetyczna Tropikalni Przyjaciele (65 zł) to zestaw składający się z 4 szablonów oraz 2200 piankowych naklejek, które pozwolą na wyklejenie bajecznie kolorowych obrazków.

Zabawka doskonale rozwija koordynację wzrokowo - ruchową, sprawność manualną, pobudza kreatywność oraz wyobraźnię dziecka a ponadto zapewnia wspaniałą i twórczą zabawę.

Kup tuatj: nietoperek.com 

Dystrybutor Pipistrello s.c.

Testowała Katarzyna Sobieszczuk z synem:
Wczoraj dostaliśmy do testowania zabawkę-mozaikę firmy The Orb Factory Barnard animals. Wydawało mi się, że nie zainteresuje ona chłopaka – mój syn ma 8 lat. Ale się zdziwiłam, gdyż było zupełnie inaczej. Do zabawy podszedł od razu po otworzeniu przesyłki i bardzo mu się spodobała.

Zabawka jest bardzo dobra zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Wewnątrz opakowania znajdują się 4 obrazki do wyklejania – mozaiki. Obrazki wykleja się za pomocą kolorowych kwadracików zrobionych z pianki.

W paczce jest 14 kolorów kwadracików przyklejonych na kwadratowych kartkach. Są one łatwe do odklejania i łatwe do naklejania na tablice. W tym zestawie były cztery tablice ze zwierzątkami – kaczką, świnką, koniem i krową.

Elementów do wyklejania jest dużo, dzięki czemu wyklejenie jednego obrazka trwa dosyć długo. Aby wykleić wszystkie dostępne tablice, potrzebne jest dla dziecka kilka godzin. Kwadracików do wyklejania jest o wiele więcej niż jest potrzebne – jest to bardzo dobre, bo nie trzeba się martwić, że jakiś nam się zgubi i obrazek będzie niekompletny. Poza tym każdy kwadracik można kilkakrotnie odklejać i przyklejać ponownie, dzięki temu dziecko może poprawić błędy. Każdy obrazek po wyklejeniu można powiesić w formie obrazu na ścianie – dołączone są plastikowe elementy do zawieszenia.

Wszystko zapakowane jest w ładne, kolorowe pudełko – nadaje się zarówno na prezent jak i do użytku codziennego. Jest to zabawka nie tylko zajmująca, ale także rozwijająca dziecko pod względem zdolności manualnych. Dzięki tej zabawce powstają swego rodzaju dzieła sztuki, dziecko jest zadowolone z efektu i dumne z siebie. Przy okazji dziecko ma obrazki, które można powiesić na ścianie. Zabawka stymuluje twórcze talenty dziecka, nadaje się dla każdego dziecka – tego mniej i bardziej uzdolnionego plastycznie.

Elżbieta Stalerow - bransoletki Orb Factory
Zabawka bardzo zainteresowala moją córeczkę, nawet wciągneła w to swojego siostrzeńca który ma zaledwie 3 latka. Zabawka jest bardzo ciekawa, ponieważ dzieci miały zabawę na kilka wieczorów, a Patrycja ciągle chodzi w tych bransoletkach do przedszkola.

 

Moim zdaniem zabawka jest twórcza, ponieważ pochłonęła moje dziecko i to bardzo a Pati lubi taki rzeczy zrobiła nawet swoja własną bransoletkę "z głowy" czyli bez szablonu. Wogóle zabawka moim zdaniem jest super i gdybym miała okazję ja jeszcze raz kupić napewno bym to zrobiła.

Orb Factory "moje pierwsze bransoletki"

Córka polubiła tą zabawę mimo że wcześniej nie zdradzała takich zainteresowań. Bardzo podobały się jej "diamenciki" oraz fakt,że musiała dopasować konkretny diamencik do konkretnego miejsca na ozdobnym pasku. Do gustu przypadły jej również bardzo dziewczęce kolory;) Kiedy już ozdobiła wszystkie 8 bransoletek nosiła je przez cały dzień chwaląc się nimi komu popadnie. Za klika dni pościągała diamenty z bransoletek i zaczęła całą zabawę od nowa.

 

bransoletki
Teraz moja opinia:

 

- bardzo podoba mi się sposób zapakowania zabawki ( walizeczka)
- zabawka wymaga skupienia( trzeba odpowiedni diamencik przykleić w konkretne miejsce)
- zabawka uczy dokładności i opanowania
- fajny gadżet dla dziewczynek
- naklejki są wielorazowego użytku( można odklejać i ponownie naklejać)
- minusem jest cena- nie zapłaciłabym za tą zabawkę ponad 60zł ( na allegro)

 

bransoletki
Bardzo dziękujemy z córcią za możliwość testowania tej zabawki:)
Pozdrawiamy, Asia i Karolina.

 

Witamy
W piątek otrzymaliśmy od Państwa zabaweczkę do testowania, a była to mozaika The Orb Factory  „All Stars”. Kiedy nasz 7 letni syn przeczytał tylko, że na naklejce napisane jest „Zabawkowicz.pl” jego radość nie miała granic. Koperta poszła mimochodem w ruch.
Zabawka choć przeznaczona dla dzieci powyżej 5-go roku życia, zainteresowała nie tylko 7- letniego Kubusia, ale i jego 3 -letnią siostrzyczkę Blankę.
test
Zestaw zapakowany jest w walizeczkę, którą można później wykorzystać do przechowywania swoich skarbów (np. rysunków, czy ludzików Lego ).  A w walizeczce mieszkają 4 pełne dynamiki plansze  w naszym przypadku przedstawiające sportowców (piłkarza, hokeistę ,baseballistę, rugbistę ) + kwadraty z piankowymi i holograficznymi naklejkami + zawieszki ścienne.  Naklejki bardzo proste i łatwe do odklejenia i przyklejenia na tablicę. Nie sprawiające większego trudu nawet 3-letniemu dziecku. Dzieci bardzo wciągnęły się w wyklejanie swoich  mozaik. W domu panowała  „nieziemska” cisza. Było jedno wielkie skupienie, konsternacja, i oczywiście ciekawość…. co i jak wyjdzie….
test
Z powodu późnych godzin, ku niezadowoleniu (niestety)  dzieci  zabawę musieliśmy przerwać i podzielić na kilka dni. Wyklejanie bowiem jest czasochłonne, a spać też kiedyś trzeba .  Po ułożeniu planszy wielki okrzyk  - „Zrobione” i duma z samodzielnego wykonania pracy
The Orb Factory uczy skupienia, cierpliwości, wytrwałości, pomysłowości (wyklejanka wcale nie musi być zrobiona wg schematu),  świetnie wyrabia zdolności manualne dzieci. W naszym przypadku uczy również współpracy  i porozumienia między rodzeństwem.
Gorąco polecam Z pewnością zakupimy  mozaikę The Orb Factory  o innej równie ciekawej tematyce.  
test
Serdecznie Dziękujemy Zabawkowiczowi.pl za możliwość przetestowania Super Mozaiki The Orb Factory Zabawka do testowania trafiona w 10-tkę
Pozdrawiamy
Kubuś lat 7
Blanka lat 3
i mama Iwona Grybel -Sikora