Reklama

Kikadu głęboko wierzy, że obowiązkiem dorosłych jest zapewnienie dziecku nie tylko szczęśliwego dorastania i zapewnienie mu szans na dorosłe życie w bezpiecznym, czystym środowisku. Założyciele Kikadu pod pojęciem slow toys rozumieją produkcję pierwszych zabawek (przytulanek, maskotek, grzechotek czy zawieszek do wózków) z organicznej indyjskiej bawełny, drewna oraz naturalnego kauczuku ze zrównoważonych upraw, a także z materiałów pochodzących z recyklingowanych butelek PET.

Są to produkty, które zostaną z dzieckiem na lata jako piękna pamiątka. Wysokiej jakości materiały sprawią, że będzie to trwała, ciesząca oko i przywołująca miłe wspomnienia i skojarzenia zabawka sprzed lat. Nowością Kikadu jest podwieszana ręcznie wyplatana makramą eko-kołyska wykonana z organicznej bawełny. Zawiera wysokiej jakości materacyk i wzmocnienie z ekologicznego drewna. Jest to doskonałe wyposażenie dziecięcego kącika w stylu slow i boho.

Spośród oferowanych przez Kikadu slow toys polecamy produkty idealne na eko-wyprawkę z motywem Jelonka:

  1. Przytulanka-pieluszka Jelonek Przytulanka z mini pieluszką to idealny pierwszy przyjaciel od serca niemowlęcia. Miękka, delikatna, przyjemna w dotyku. Może nieustannie towarzyszyć dziecku już od pierwszych chwil życia. W domu, w podróży, na spacerze. Podczas zasypiania, przytulania, kołysania. W objęciach mamy, na kolanach taty, w łóżeczku, wózku, foteliku a nawet na pikniku. Ukoi, pocieszy, otrze łzy. Zachęci do ćwiczenia uścisków, pozytywnie wpływając na sprawność małych rączek. Przyniesie kojące zapachy i wraz z nimi poczucie bezpieczeństwa i spokój. Uszyta z bawełny organicznej. Miękka, lekka, delikatna, przyjemna w dotyku. Łączy muślinową pieluszkę z sympatyczną maskotką. Ma kolorowe metki o walorach sensorycznych.
  2. Grzechotka Jelonek Niesłychanie jest bezpieczny nawet dla najmłodszych niemowląt. Ciepły, miękki, delikatny, idealnie pasuje do małych dłoni. Głaskanie, przytulanie, mizianie zapewnia dużo przyjemności. Dodatkową atrakcją jest grzechotanie. Maskotka powstała z troski o dobre samopoczucie i pozytywne emocje małych dzieci. Pięknie wykonana, bezpieczna, sympatyczna i „ekologiczna”. Cały proces jej tworzenia przebiegał w harmonii z ludźmi, zwierzętami i środowiskiem, gdyż marka Kikadu ogromny nacisk kładzie na to, by ekonomia nie przysłoniła idei a chęć ofiarowania dzieciom zabawki, nie odciskała negatywnego piętna na środowisku.
  3. Pozytywka Jelonek Urocza pozytywka Jelonek, przyniesie wyciszenie zmysłom, ukoi smutki, ukołysze do snu, pozwoli na relaks. Doskonała po pełnym wrażeń dniu. Pomoże odpłynąć do krainy baśniowych snów. Sympatyczny zwierzak zachęca do zamknięcia oczu i podążenia za dźwiękami muzyki. Przyda się na co dzień w domu i będzie niezastąpionym towarzyszem małych i dużych podróży. 
  4. Gryzak sensoryczny z kauczuku Jelonek Okrągły gryzaczek z organicznego kauczuku Kikadu idealnie pasuje do dziecięcych rączek. Maluchowi łatwo nim manipulować a tym samym trafić do buzi. By masaż dziąseł był jeszcze skuteczniejszy powierzchnia gryzaka nie jest gładka. Dodatkową atrakcją dla dziecka są muślinowe "uszy". Nie tylko ułatwiają trzymanie gryzaka czy znalezienie go w torbie lub pośród innych zabawek, ale także dostarczają wielu bodźców dziecięcym zmysłom. Trzy sensoryczne metki pozwalają ćwiczyć sprawność paluszków. Miękki, delikatny muślin z organicznej bawełny jest wyjątkowo przyjemny w dotyku i dziecko chętnie będzie go dotykało a wtedy odkryje kolejną atrakcję - szeleszczące elementy, dzięki którym zabawa będzie jeszcze fajniejsza.
  5. Przytulanka-pieluszka Jelonek 
  6. Grzechotka Jelonek 
  7. Pozytywka Jelonek 
  8. Gryzak sensoryczny z kauczuku Jelonek