Reklama

Wszystko projektowane jest i dobierane przez własny zespół projektantów stawiających na funkcjonalność, detal i wyjątkowy dla Rex London styl. Dostępne wzory, motywy i kolekcje są uwielbiane przez dzieci i chętnie wybierane na prezent przez rodziców i najbliższych.

Bardzo różnorodne produkty Rex London z kolekcji kosmos mają spójne retro wzornictwo i opakowania z motywem kosmosu i rakiety. Rex London wyróżnia bardzo urozmaicona oferta produktów z danym motywem od zabawek, po gry, produkty DIY, plasterki na rany, akcesoria papiernicze czy naczynia i bidony. Każdy znajdzie coś dla siebie. To prezenty na każdą okazję.

Spośród wielu produktów idealnych dla małych astronautów i fanów kosmosu szczególnie polecamy:

  1. Kalejdoskop Kosmos Klasyczny kalejdoskop dla dzieci. Jedna z najbardziej tradycyjnych zabawek z dzieciństwa, która mimo prostej formy angażuje na długo, pobudza ciekawość i kreatywność. Zabawka odpowiednia dla dzieci powyżej 3 roku życia.
  2. Gra zręcznościowa Kosmos Prosta tuba a w niej kuleczka i labirynt. Dwustronna gra zręcznościowa! Zadaniem gracza jest przeprowadzenie kulki przez ścieżkę dzięki delikatnemu manewrowaniu tubą. Klasyczna gra zręcznościowa dla dzieci od lat 3 i dorosłych. Trenuje koncentrację, koordynację i precyzję ruchów, a także uczy cierpliwości.
  3. Puzzle 3D Kosmos Doskonała wspólna zabawa dla całej rodziny! Kartonowa układanka przestrzenna, z pomocą, której można złożyć (bez użycia kleju i nożyczek) 4 pojazdy z 78 elementów: Moduł księżycowy Apollo 11, Prom kosmiczny, Łazik Curiosity, Rakieta Saturn V. Złożone pojazdy będą doskonałą retro dekoracją dziecięcego pokoju. Puzzle pomagają rozwinąć sprawność dłoni, koordynację oko-ręka, cierpliwość, koncentrację, wyobraźnię. Zachęcają także do edukacji i poznawania nauki oraz kosmosu. Odpowiednie dla dzieci od 5 lat.
  4. Puzzle w tubie Kosmos Klasyczne puzzle z obrazem Układu Słonecznego. Są nie tylko doskonałą zabawą dla całej rodziny, ale także mają walor edukacyjny. Na ułożonym obrazku znajdują się podstawowe informacje na temat Słońca i Planet w języku angielskim. Można go oprawić i powiesić na ścianie. Odpowiednie dla dzieci powyżej 6 lat.
  5. Gra zręcznościowa pinball Kosmos Prosta gra zręcznościowa, którą można zabrać ze sobą w podróż. Atrakcyjny wzór (dla rodziców wspomnienie z dzieciństwa) i kolorowe pudełko sprawiają, że jest to zestaw, który sprawdzi się jako prezent dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

  1. Kalejdoskop Kosmos:  www.babyandtravel.pl/product-pol-17603-Kalejdoskop-Kosmos-Rex-London.html Cena: 19zł
  2. Gra zręcznościowa Kosmos: www.babyandtravel.pl/product-pol-17196-Gra-zrecznosciowa-labirynt-Kosmos-Rex-London.html Cena: 19zł
  3. Puzzle 3D Kosmos: www.babyandtravel.pl/product-pol-15205-Puzzle-3D-Kosmos-Rex-London.html Cena: 99zł
  4. Puzzle w tubie Kosmos: www.babyandtravel.pl/product-pol-15947-Puzzle-w-tubie-Kosmos-Rex-London.html Cena: 45zł
  5. Gra zręcznościowa pinball Kosmos: www.babyandtravel.pl/product-pol-13680-Gra-Pinball-Space-Rex-London.html Cena: 19zł