Reklama

ESCAPE QUEST

  • Przeżyj przygodę!
  • Rozwiąż zagadki!
  • Ucieknij z zastawionych pułapek!

 

Nowa generacja interaktywnych powieści

Escape Quest to nowa seria gamebooków, w których TY jesteś głównym bohaterem. Będziesz musiał podejmować decyzje, rozwiązywać tajemnicze zagadki i wydostawać się z zastawionych pułapek.

Escape Quest łączy w sobie elementy paragrafowej powieści, gier role-playing oraz łamigłówek w stylu escape room.

Innowacyjne techniki i mechaniki gry

Rozwiązaniem łamigłówek jest numer strony, na którą musisz się udać, żeby kontynuować opowieść.

Zadania będą wymagały logicznego myślenia, wyciągania wniosków, spostrzegawczości czy kreatywnego podejścia typu „out of the box”. Użyj specjalnych zakładek, przekręcaj i zaginaj strony, rozszyfruj kody i znajdź ukryte wskazówki.

Wciągająca fabuła

Escape Quest przedstawia ciekawą i wciągającą historię, która zachęca do rozwiązywania kolejnych zagadek i dokonywania postępów w grze. Zagadki nawiązują i łączą się tematycznie z treścią fabuły, co pozwala na jeszcze pełniejsze przeżycie przygody

Graj off-line

Nie potrzebujesz łączyć się z internetem czy instalować specjalnych aplikacji. Wszystko, co niezbędne zawarte jest w książce. Podpowiedzi oraz rozwiązania są zaszyte na ostatnich stronach każdego tomu.

Graj sam lub z rodziną

Escape Quest jest przeznaczony do samodzielnej zabawy, ale czasem przyda się pomoc rodziny czy znajomych. Możecie wspólnie główkować nad zadaniami oraz dzielić się wrażeniami z gry.

Wybierz swoją własną przygodę

W tym roku Egmont planuje wydać cztery gamebooki z serii Escape Quest. Dwa pierwsze tomy zapowiedziane są już na maj, kolejne dwa ukażą się we wrześniu.

Czy podejmiesz wyzwanie?

więcej: https://egmont.pl/seria/ESCAPE-QUEST,s,29642753