Reklama

Wesoła Stupa to wielofunkcyjna zabawka koncepcyjna stworzona z myślą o edukacji dzieci w nurcie minimalizmu, harmonii i szacunku do natury. Stupa w filozofii wschodu wyraża naturę umysłu, symbolizuje zmienność i płynność, uczy wytrwałości, cierpliwości, uświadamia, że być to więcej niż mieć.

Budowanie Stupy wymaga od dzieci skupienia, rozwija zmysły i sprawność manualną, pozwala poznawać cechy przedmiotów oraz odnajdywać równowagę podczas układania na sobie poszczególnych elementów. Zabawa rozwija wrażliwość i wyobraźnię. Stupę za każdym razem można układać w inny sposób tworząc jej nowe abstrakcyjne wersje.

Dodatkowo każdy element różni się od siebie wypełnieniem, strukturą, wagą oraz kształtem, dając ogromne pole do zabaw sensorycznych oraz wiele dodatkowych zastosowań.

Zabawka świetnie sprawdza się jako pomoc w terapii integracji sensorycznej, dziecięcej psychoterapii, zajęć logopedycznych oraz rehabilitacji dłoni. Może uatrakcyjnić zajęcia jogi dla dzieci, a także uczyć wstępu do medytacji.

Osobnych części Stupy można używać jako pomocy do masażu, zabaw z zamkniętymi oczami a nawet dekoracji pokoju dziecięcego. Wśród sensorycznych woreczków znajduje się termoforek z pestkami wiśni oraz poduszeczka zapachowa. 

Z pewnością wielu z nas budowało kamienne stupy na szczęście - pokażmy dzieciom elementy magii i duchowości w otaczającej przyrodzie i w nas samych!

Gra jest autorskim projektem chronionym prawem autorskim.

więcej: https://www.kokodyltoys.com/product/wesola-stupa-2/