Reklama

Perfekcja w każdej kresce
Z podświetlaną tablicą do rysowania wszystkie rysunki wyjdą perfekcyjnie. Jak to działa? Walizka zmienia się w wygodne biurko – wyprofilowane niczym profesjonalny stół kreślarski. Pod blatem pomieścisz akcesoria – szablony, flamastry, czyste kartki papieru, dzięki temu wszystko masz zawsze pod ręką. Podczas pracy możesz też przechowywać flamastry w specjalnych uchwytach. W środek tablicy wsuń wybrany szablon, włącz podświetlenie i do dzieła! Wewnętrzne światło tablicy uwydatni wzory i ułatwi odrysowanie.

Plastikowe szablony są niezwykle trwałe, dlatego z pewnością wystarczą do wykonania niejednej pracy. Jest wśród nich mnóstwo postaci do odrysowania, które mogą tworzyć samodzielne prace, a po połączeniu tworzyć niezwykłe rysunkowe historie. Każdy rysunek można ubarwić dodatkowymi motywami – helikopter, słoń a może rozgwiazda – znajdziesz wszystkie!

Kreatywne ćwiczenie
Szablony oprócz tego, że ułatwiają rysowanie nawet trudnych elementów, pomagają wyćwiczyć dłonie i palce. Dziecko pracując z szablonem nabiera wprawy w rysowaniu różnych figur i elementów. Podświetlana tablica, na pewno ucieszy małego artystę.

Dołączone do zestawu flamastry to tylko inspiracja, w swoich pracach możesz wykorzystać dowolne akcesoria do rysowania. Wolisz ołówek, nie ma sprawy, cienkopisy i kredki również się sprawdzą w działaniu. Flamastry Maped można też użyć do wykonywania innych prac.

Po skończonej zabawie tablicę można złożyć, a do środka zapakować swoje rysunki i akcesoria. Tablica jest łatwa do transportu, dzięki czemu można ją zawsze zabrać ze sobą.

Dzieci uwielbiają malować, odrysowywać, tworzyć swoje własne kreacje i nawet nie wiedzą, ile się przy tym uczą. Zabawa z tablicami wspiera rozwój motoryki małej, pomaga w ćwiczeniu koordynacji oko – ręka, a później pomaga też w nauce pisania czy liczenia.

Na pudełkach znajdziesz naszą rekomendację wieku, więc bez trudu dopasujesz zestaw do dziecka. Zadbaliśmy też o bezpieczeństwo - wszystkie produkty Maped Creativ wyprodukowane są zgodnie z normami Europejskimi dla zabawek i produktów dla dzieci.

W zestawie znajdziesz:

  • 1 podświetlaną tablicę
  • 30 plastikowych arkuszy z szablonami i motywami do odrysowywania
  • 12 kolorowych flamastrów Maped Ocean
  • 20 kartek A4

Uwaga! W zestawie nie ma baterii – potrzebne są LR6/AA

http://maped.pl/board/