Reklama

SmartGames to światowa marka wyróżniająca się szeroką ofertą wyjątkowych gier logicznych dla jednego gracza. W każdym pudełku, tych wielokrotnie nagradzanych gier, można znaleźć dziesiątki wyzwań, od łatwych po wymagające, które idealnie sprawdzą się dla graczy w różnym wieku. Produkty tej linii cechują się wyjątkową trwałością elementów oraz wysoką jakością materiałów, z których są wykonane. Innymi słowy, SmartGames to nauka przez zabawę w atrakcyjnym wydaniu! Tutaj każdy gracz, niezależnie od wieku, znajdzie coś wyjątkowego. Wybór ułatwi czytelny podział gier na serie. SmartGamesy występują w wersjach bajkowych, klasycznych, przestrzennych, magnetycznych, kieszonkowych i kompaktowych. Nowością są gry wieloosobowe. To aż 7 linii gier i łącznie ponad 70 produktów! Do każdej gry dołączona jest książeczka z zadaniami i rozwiązaniami.

Jaś i Magiczna Fasola

„Jaś i Magiczna Fasola”, to nowość w serii logicznych gier dla jednego gracza, którą wyróżnia unikatowe wykonanie i mechanika! Uwagę przyciąga drabinka, na której należy umieścić elementy łodygi - będą się one obracać podczas spadania. Zadaniem gracza jest pomóc Jasiowi wspiąć się po łodydze fasoli wprost do ukrytego w chmurach zamku. Aby to zrobić, należy opuszczać elementy układanki wzdłuż łodygi fasoli tak, po opadnięciu na dół ułożyły się zgodnie z ilustracją do zadania. W grze znajdziemy 60 zadań (30 zadań, w których Jaś musi wspiąć się w górę i 30 zadań, gdzie Jaś musi zejść po łodydze) oraz książeczkę ze współczesną wersją tej znanej baśni. Atrakcyjne wykonanie i niepowtarzalna mechanika porwą dużych i małych graczy.  

Film na YT: https://youtu.be/E4E_cIACEV0

Kamelot Junior

Gra „Kamelot Junior” to edukacyjna gra logiczna, w której dziecko, poprzez zabawę, doskonali swoje zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną oraz koncentrację!

Na młodych graczy czeka 48 zadań, w których, posługując się dużymi, drewnianymi klockami będą musieli zbudować Zamek, tak aby pomóc młodemu rycerzowi i pięknej księżniczce przejść po murach zamku. Używając określonych klocków, gracze tworzą swoje budowle i w naturalny sposób doskonalą nowe umiejętności. Dziecko rozwija te umiejętności przechodząc przez coraz trudniejsze poziomy zadań. Dzięki ciepłej kolorystyce elementów i angażującej rozgrywce Kamelot Junior zapewni wiele godzin wspaniałej rozrywki!

Film na YT: https://youtu.be/E689mMk3EDE

 

Kwadrylion

Jedna gra – miliony możliwości! „Kwadrylion” to magnetyczna gra logiczna, gdzie korzystając z przygotowanych, lub tworząc własne warianty plansz, gracz rozwija przestrzenne i logiczne myślenie! Przygotowanie do gry jest bajecznie proste. Wystarczy wyjąć planszę i umieść na niej 12 elementów – to takie proste! Niektóre z zadań maja kilka rozwiązań, inne — prawie 100 tysięcy, co nie oznacza jednak, ze znalezienie któregokolwiek z nich jest łatwe! W książeczce znajdują się zadania - od łatwych po bardzo trudne. „Kwadrylion”, ze swoimi dużymi i wytrzymałymi elementami i nieskończoną regrywalnością, to ostateczne wyzwanie dla wszystkich miłośników gier logicznych – niezależnie od wieku.

Film na YT: https://youtu.be/9H6vJaxt_E4

Zobacz inne pomysły na prezent: