Reklama

Każdy rodzic wie jak ważne dla dziecka jest rysowanie i malowanie, jak dużo radości może sprawić rozbudzając jednocześnie w maluchach wrażliwość i jak dobrze wpływa na rozwój sprawności małych rączek. Dzieci powinny mieć swobodny dostęp do kredek i arkuszy papieru jednak czasami zwykłe rysowanie nie wystarczy. Wszystko musi być kosmiczne, a przynajmniej nie z tej Ziemi.

Crayola specjalnie dla dzieci wymyśliła trójwymiarową kredę. Można nią rysować na tablicy, chodniku i innych, twórczych przestrzeniach, a dołączona para okularów nada pracom artystycznym "trzeci" wymiar. Takie tworzenie trójwymiarowych prac świetnie rozbudzi wyobraźnię i pomoże przenieść się dziecku w świat fantazji.

 

Crayola 3D Sidewalk Chalk  to gwarantowana zabawa przez długie godziny oraz trening wytrwałości i koncentracji. Wystarczy, że dzieci narysują tą kreda to co podpowie im wyobraźnia i założą dołączone do zestawu okulary, a wtedy, szaleństwo, poczują się tak jak Alicja w krainie czarów, ponieważ ich rysunki ożyją. To niesamowite móc przenieść się w świat wymyślony przez siebie.

Ciepłe dni z pewnością zainspirują małych grafików do pracy artystycznej, a stworzone prace pozwolą dzieciom uwierzyć we własne możliwości. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci od 4 lat.

Kreda dostepna jet w zestawach z 5 kawałkami kredy (każdy w dwóch kolorach) i w Zestawie de Luxe  z 25 kawałkami kredy (5 kawałków kredy dwukolorowej i 20 kawałków kredy w jednym kolorze)


uczyibawi.pl                                                                                                                                                     

Dystrybutor: Russell

"Dostałyśmy kredę kiedy za oknem było szaro i ponuro. Ale to nie zniechęciło Nas do testowania. Idealnie nadał się do tego blok rysunkowy. Córka była zachwycona nową metodą malowania kredą. Co chwilę też zakładała okulary żeby zobaczyć efekt w innym wymiarze. Czasami potrząsała sobie kartką - może chciała ujrzeć jakieś ruchome elementy ;P
Rodzinnie tworzyliśmy różne obrazy. Kredę trzeba było szybko dokupić bo tak się wszystkim spodobało rysowanie. No i dzieci na dworze też miały wielką frajdę kiedy mogły wyczarować coś magicznego. Chodnik niestety szybko ją „wchłaniał” i zapas trzeba szybko
uzupełniać ale na dużej powierzchni wrażenie jeszcze fajniejsze. Grupowe  malowanie zajęło pocieszy na placu zabaw na dobrą godzinę.
Polecam nie tylko kiedy za oknem słońce, w domu też się idealnie nada żeby
 zająć czymś Nasze maluchy."

 

Pozdrawiam.
Monika

 

No i udało się..
Dzięki uprzejmosci Zabawkowicza otrzymałyśmy do testowania krede Crayola 3D.
Radość była tym większa,że nosiłyśmy się z zamiarem kupna tej właśnie kredy
Zestaw skłąda się z 5 sztuk kredy – 1 sztuka to dwa fantastyczne kolory, oraz okularków.
Moja córka jest miłośniczką okularków więc to one zrobiły największą furorę

 

Kreda 3d jest troszkę bardziej twardsza niż inne „zwykłe” które miałyśmy. Poza tym to chyba niczym się nie różni. Jeżeli chodzi o efekt to faktycznie jest widoczny ale…
Tak tak jest jakieś ale
Rysunek nie może być taki, hmm jak to określić, jednolity ( wtedy nie ma efektu).
Oli narysowała chmurkę i w sumie nie było różnicy jak się patrzyło na nią przez okularki.
Natomiast po narysowaniu kolorowej tęczy lub takich okregów jak na opakowaniu efekt 3d był już widoczny.
Zwykła kreda też prawie dała radę i trochę mniej ale efekt 3d był również widoczny .
Podsumowując, zabawa kredą zawsze jest super,  a efekt 3d  trochę ją urozmaicił wciągając do zabawy nawet babcię.

Zabawkowicz przysłał nam do testowania magiczna kredę 3D. Na początku nie zrobiła ona większego wrażenia na Gabrysi ponieważ wcześniej juz bawiła się rysując kolorową kredą, dlatego z ciekawości ja rozpoczęłam pierwsza zabawę narysowałam różne wzorki aby sprawdzić efekt 3D i faktycznie był. Kiedy tylko Gabrysia założyła okulary i zobaczyła efekt 3D zaczęła sama malować płytki chodnikowe ciesząc się coraz bardziej i bardziej z tego co jej wychodziło. Kreda jest zabawka godna polecenia nie tylko latem kiedy można bawić się na dworze ale również w deszczowe i zimne dni, wystarczy tylko duża karta papieru i efektem 3D można bawić się w domu.

 

Pozdrawiamy mama i Gabrysia