Reklama

Piesek Lucky to pierwsza prawdziwie interaktywna pluszowa zabawka Chicco, która opowiada historię, komunikując się z najmłodszymi dzięki zastosowaniu technologii. W zestawie jest 9-stronicowa kolorowa książeczka z technologią na podczerwień, która pozwala dziecku podążać za opowiadaną historią i rozwija zainteresowanie dziecka czytelnictwem, stanowiąc doskonały wstęp do nauki czytania. Gdy dziecko otwiera książkę i kieruje ją w stronę zabawki, piesek zaczyna opowiadać historię zobrazowaną na kartach książki – tak, jakby ją dziecku czytał. Gdy dziecko przewraca strony książki, piesek kontynuuje opowieść, a gdy dziecko ją zamyka – piesek żegna się, mówiąc „pa, pa!”. Opowiadając swoją opowieść piesek rusza pyszczkiem.

Zabawka nie tylko ma swój magiczny dla dziecka wymiar – piesek podążą za historią pokazaną w książce i snuje swoją opowieść. Maluch ma także styczność z książką i ma szansę obudzić w sobie pasję do czytania. Dodatkowo opowieść ma walor edukacyjny, ponieważ dotyczy ekscytujących przygód przyjaciół, którzy zawsze mogą na siebie liczyć.

Zabawka pomaga rozwijać zmysł wyobraźni, trenować koncentrację, rozwijać słownictwo i odkryć związek przyczynowo-skutkowy.

więcej: https://www.chicco.pl/produkty/8058664097500.interaktywny-piesek-lucky.zabawki.przytulanki.html