Reklama

Część modeli Woodies to łóżeczka jedyne w swoim rodzaju, których oryginalność potwierdzają zgłoszone wzory patentowe i liczne nagrody.

Marka jest szeroko polecana przez rzesze zadowolonych klientów i mocno akcentowana na zdjęciach w social mediach jako must have wyprawki.
Pomimo flagowych modeli w stylu skandynawskim Woodies wielu rodzicom kojarzy się z modnym w tym sezonie modelem z limitowanej edycji Noble Cot Vintag 120x60.

Drewniane łóżeczko wykończony bejcą w kolorze jasnego orzecha skradło serce wielu mam, w związku z tym marka postanowiła poszerzyć serię o inne modele i wprowadzić ją do regularnej sprzedaży. To niepowtarzalny model w kolorze ciepłego, naturalnego drewna. To unikatowe łóżko dziecięce w stylu retro będzie ozdobą zarówno w minimalistycznych przestrzeniach, jak i pomieszczeniach w stylu boho czy też awangardowych. Ten model to idealny wybór dla rodziców, którzy cenią sobie dobry smak, ponadczasowy styl, ale i wpisanie się w obowiązując trendy.

Producent drewniany łóżeczek coraz bardziej zwraca na siebie uwagę poprzez swoje aktywne działania w zakresie designu, social media, jak i w zakresie innowacyjnych rozwiązań. Wraz z polskim startup'em Reetail: AR, oferującym rozwiązania handlowe z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości (AR), zaprezentowała na swojej stronie rozwiązanie oparte na AR.

Efektem partnerstwa firm jest pierwsza faza projektu, w której stworzono modele AR dla produktów Star Cot, 2-in-1 Hampton Cot Bed i popularnego modelu Noble Cot Vintage. Nie sposób, nie wspomnieć, iż ostatni z nich, w stylu retro jest często wybierany przez znane nam instatmamy jak Aleksandra Żuraw czy Annę Lewadowską. Serię łóżeczek Woodies oraz hologramy możecie sprawdzić na większości telefonów na stronie łóżeczko niemowlęce 120x60 Noble Cot.

Seria Vintage składa się z:

  • Mini łóżeczka 90x40
  • Łóżeczka niemowlęcego 120x60
  • Łóżeczka Junior 140x70
  • Łóżeczka niemowlęcego i dziecięcego 140x70 2w1
  • Przewijak wolnostojący
  • Przewijak nakładany na łóżeczko 

https://woodies.pl/kategoria-produktu/meble-dla-dzieci-kolekcje/woodiesvintage/

Łóżeczka niemowlęce i dziecięce z certyfikatami potwierdzającymi zgodność z normami bezpieczeństwa.

Jak w Polsce wygląda sytuacja w kwestii certyfikowania produktów dla dzieci? Jeszcze dwa lata temu wg raportu UOKIK 1/3 firm w Polsce nie posiadała dokumentów potwierdzających bezpieczeństwo sprzedawanych produktów.

  1. Instytucja wydaje wytyczne, zestaw norm, wytycznych dla producentów, zgodnie z którymi każdy produkt powinien je spełniać w momencie wychodzenia na rynek polski
  2. Producent może, lecz nie musi stosować się do tych zaleceń
  3. Rodzic sprawdza, czy dana firma komunikuje, iż wyrobu są zgodne z normami
  4. Rodzic ma prawo sprawdzić, czy dana firm posiada certyfikaty od niezależnych zewnętrznych firm.

W "Pytaniu na Śniadanie" , na przykładzie m.in. łóżeczek firmy Woodies były omawiane elementy, na które powinniście zwrócić uwagę, wybierając bezpieczne miejsce snu.