Reklama

Każda z warstw kuli Surprise ukrywa jedną z 8 niespodzianek. Na końcu, zniecierpliwione dzieci, znajdą prześliczna laleczkę. Mogą ją ubrać w buty, sukienkę lub inne ubranko. Lalki często mają kolorowe akcesoria takie jak opaski, czapeczki, berety czy okulary. Każdą z nich można nakarmić dołączoną do zestawu buteleczką. Sekretny kod podpowie jakie magiczne właściwości ma Lalka LOL Lights Glitter . Może ona zmieniać kolor po zanurzeniu w wodzie, po nakarmieniu może płakać prawdziwymi łzami lub robić siusiu.

Lalka LOL Lights Glitter  nie tylko błyszczy i mieni się brokatem. Gdy zaświecisz i skierujesz na nią, dołączoną do zestawu lamkę UV, zobaczysz, jak rozświetlają się jej włosy, elementy stroju i akcesoriów.

Fanki lalek LOL znają z pewnością wszystkie Najnowsze lalki LOL Surprise . Wśród wszystkich lalek LOL Suprice, LOL Pets i LOL OMG trudno wybrać, tą jedną, najpiękniejszą. Zadanie nie będzie łatwiejsze, jak odkryjecie magiczną serię LIGHTS. Napiszę kilka zdań o każdej, aby łatwiej było zastanowić się, która z kolekcji jest najciekawsza.

LOL Lights Glitter laleczka świecąca w kuli Surprise  do 05.07.2020 do 23:59 kupicie z 25% rabatem. Wpiszcie KOD: GLITTERLIGHTS  kupując na stronie: https://krasnal.sklep.pl/lol-lights-glitter-laleczka-swiecaca-w-kuli-surprise