Reklama

Tak to możliwe. Figurki kolekcjonerskie sprawdza się idealnie. Oczywiście, każdy wybierze wizerunek swojego ulubionego bohatera. Ale czy możliwe aby sposób „wyrzeźbienia” postaci nie był zbyt dziecinny, ani za dorosły? Tak, to udało się amerykańskiej filmie Funko, która stworzyła Figurki POP!

Trwałe, winylowe figurki są bardzo trwałe. Dzieci bawią się nimi odtwarzając sceny z filmów. Dorośli stawiają przy swoim biurku w pracy, albo na półce w salonie.

Niezwykłe jest to, że fani mogą zgromadzić całą kolekcję postaci z ulubionych filmów, seriali, bajek lub gier. Fani zachwycają się ich szczegółami, ciekawym przedstawieniem postaci, wiernym odtworzeniem stroju, fryzury czy akcesoriów.

Kolekcjonowanie to umiejętność, która pojawia się już w wieku przedszkolnym. Uczy cierpliwości, szacunku do przedmiotów, systematycznego rozwijania kolekcji, poczucia estetyki i umiejętności dostrzegania detali. Fantastycznie, jeśli to hobby zostanie z nami do dorosłości. Gdy opowiemy o naszych pasjach znajomym i rodzinie, będzie im łatwiej znaleźć dla nas wymarzony prezent.

W moim salonie pięknie prezentuje się kolekcja figurek Figurek POP!. Moje dzieci wielokrotnie się nimi bawiły i na szczęście, ani dzieciom, ani figurkom nic się nie stało, bo winylowe postacie bohaterów są bardzo trwałe.

Miłej zabawy, oby moc zabawy została z nami!

Firma CDP jest oficjalnym dystrybutorem figurek Funko.

Figurki Funko które pokzaliśmy w filmie będą dostepne w sieci sklepów Lidlu od 9 grudnia.