Reklama


Wzorowane na pomyśle emotikonów, figurki MojiPops mają wymienne twarzyczki wyrażające różne emocje: radość, gniew, zaskoczenie, itp. Buzię każdej figurki można odwrócić, by na drugiej stronie odkryć zupełnie inny wyraz twarzy. Te kolorowe postacie, występujące w pojedynkę w saszetkach lub zbiorczo w blistrach, wspomagają rozwój dzieci - pomagają im określać i komunikować, co czują. Same twarzyczki można również wymieniać pomiędzy poszczególnymi figurkami.

Najnowsza seria MojiPops to ponad 90 figurek do zebrania. Wśród nich znajdują się postacie kryształowe (Crystal) i brokatowe (Glitter), które jest nieco trudniej znaleźć. Oprócz pojedynczych figurek w saszetkach, dostępne są też MojiPops Stories, w których to dzieci same decydują o tym, jak zakończy się dana historia – wystarczy, że obrócą ikonkę odpowiedzi.

MojiPops 2 to przede wszystkim mnóstwo zabawy w różnych sceneriach. Dzięki blistrom Photo Pop można bawić się na tropikalnym przyjęciu, imprezie piratów lub superbohaterów. Blister I like Cupcakes wprowadza ich w świat słodkich wypieków i pogaduszek przy ciastkach. W I like Photo MojiPops stają się profesjonalnymi modelkami, które trzeba przygotować do sesji zdjęciowej, czyli zaproponować odpowiednie pozy, wykorzystać rekwizyty, ustawić aparat. A to nie wszystko!

Wisienką na torcie MojiPops 2 jest zestaw startowy z zeszytem ćwiczeń wypełnionym informacjami o postaciach z serii, całą masą zagadek i ciekawych opowieści oraz… naklejkami.

MojiPops 2 to kolekcja kierowana głównie do dzieci w wieku powyżej 3 lat, ale niewątpliwie zachwyci wielu dorosłych.

Więcej o produkcie na stronie: https://mojipops.com/pl