Reklama

Seria Książeczek Mom’s Care to pełna niespodzianek sensorycznych biblioteczka dla niemowląt. Wśród nich znajdziecie książeczki kontrastowe, do łóżeczka, posiadające stronice o różnych kształtach oraz książeczki zwierzaczki. Wszystkie ich strony kryją w sobie wiele ciekawostek – kontrastowe kolory, lusterka, metki, szeleszczące elementy, czy zgadywanki. Powoduje to, że książeczki mają wiele cech zabawek, jednak zabawek ubranych w formę książek. Wyrabiajmy w dziecku miłość do książek od pierwszych dni.
Nowością jest książeczka Króweczka. Jest to mięciutka, materiałowo-harmonijkowa książeczka kontrastowa, wspomagająca prawidłowy rozwój wzroku.
Pod koniec okresu noworodkowego (koniec 4. tygodnia życia) obserwujemy u dziecka krótkotrwałą fiksację wzroku na przedmiocie oraz na twarzy osoby opiekującej się dzieckiem .Na tym etapie jest to rejestrowanie bodźców, a za chwilę etapem kolejnym będzie – obracanie się/ poszukiwanie bodźców wzrokowych i słuchowych. Takiej fiksacji wzrokowej możemy „uczyć” dziecko poprzez przyczepienie do szczebelków łóżka kontrastowej książeczki. Łatwy sposób mocowania sprawi, że biało-czarme kolory będą otaczać dziecko.

Dzięki umieszczonym w Króweczce czarno-białym szeleszczącym ilustracjom dziecko ćwiczy spostrzegawczość i koordynację ruchową oko-ręka. Geometryczne, proste kształty powodują, że już dwumiesięczne niemowlę wpatrzone w uśmiech Krówki nie może oderwać wzroku.

Kupując książeczkę Króweczkę zachęcisz Maluszka do stymulacji pozostałych bodźców takich jak słuch, czy dotyk poprzez pobudzanie wyobraźni i zdolności kojarzenia.

Pamiętaj, niemowlęta uwielbiają chwytać kolorowe wstążeczki.

Dodatkową jej zaletą są umieszczone sznureczki, dzięki którym można śmiało przywiesić ją do łóżeczka, wózka, fotelika i nie tylko!
Śmiało zabierzcie ją ze sobą i rozkładajcie gdziekolwiek zapragniecie.

Książeczka Króweczka to aż 80cm wspaniałej nowej przygody sensorycznej.

Wspieraj sensoryczne zdolności swojego dziecka kupując Polski produkt
wykonany z bezpiecznych materiałów już od pierwszych dni życia.

Gdzie kupić

Hencz Toys od: 53,99

Zobacz inne pomysły na prezent: