Reklama

Parawan 4 w 1 to najbardziej zaawansowana wersja parawanu. Składają się na niego cztery ścianki mobilnej przegrody, do których dołączono półki. Uzupełnieniem całości są pionowe przegródki, dzięki którym mebel zyskuje wiele wnęk. To idealna baza do stworzenia teatru lub domku dla lalek. Mebel w takiej wersji może również służyć do przechowywania zabawek oraz innych dziecięcych skarbów.
Parawan Wielofunkcyjny
https://myminihome.pl/produkt/parawan-wielofunkcyjny/
Parawan Biurko
https://myminihome.pl/produkt/parawan-biurko/
Parawan Regał
https://myminihome.pl/produkt/parawan-regal/
Parawan Domek dla Lalek
https://myminihome.pl/produkt/parawan-domek-dla-lalek/


Parawan Edukacyjny jest świetną zabawą w przeplatanie i układanie. Poprawia koncentrację dziecka, motorykę małą a przede wszystkim sprawia mu wielką frajdę. Zabawka składa się z dwóch części. Pierwszy element służy do przewlekania sznurka przez dostępne dziurki. Drugi posiada kołki do nakładania klocków. Obie części są na stałe połączone. Zestaw zawiera 3 sznurki i 24 klocki.
https://myminihome.pl/produkt/edukacyjny-parawan/


Roller Ball. Gra zręcznościowa dla dzieci, wpływająca na rozwój koncentracji i koordynacji ruchowej. Zabawka pomaga pobudzać aktywność umysłową, uczy również zdrowej rywalizacji. Trafiając w odpowiednie otwory można zbierać punkty, które są im przypisane.


https://myminihome.pl/produkt/roller-ball/

Zobacz inne pomysły na prezent: