Reklama

Przyssawki Squigz

Silikonowe Przyssawki od Fat Brain Toy Co to zabawne, pomysłowe, wyjątkowe zabawki sensoryczne. Przyssawki wykonane z elastycznego, miękkiego silikonu, można łączyć ze sobą oraz gładką powierzchnią. Łączą się w łatwy sposób i przyjemnie „strzelają” przy rozklejaniu. Występują w różnych kolorach, kształtach, rozmiarach i zestawach, są giętkie, łapią się wszystkiego i zasysają w zabawie. Każda Przyssawka jest indywidualną zabawką, a w zestawie tworzą zabawne, rozedrgane konstrukcje. Przyssawki zachęcają do kreatywności i eksperymentowania przez zabawę, zapewniają relaks i stymulację sensoryczną dzieci w każdym wieku.


Seria Przyssawek Squigz obejmuje Klocki Przyssawki w czterech różnych zestawach dla dzieci powyżej lat trzech, Bobo Przyssawki dla maluszków w czterech różnych wersjach, oraz Wirujące Przyssawki.
Klocki Przyssawki Squigz to zestaw, który zawiera silikonowe klocki w 8 różnych niesamowitych kształtach i kolorach. Klocki Przyssawki Toobz Squigz to zestaw, który zawiera 18 klocków, które można wyginać, zakręcać, robić pętelki. Klocki Przyssawki Mini Squigz, zestaw składa się z 75 elementów, 40% mniejszych od podstawowej wersji Przyssawek. Klocki Przyssawki Squigz 2.0 to nowy zestaw w nowych kolorach i zupełnie nowych kształtach, elementy można łączyć nie tylko z końcami klocków ale także z ich środkami. Wszystkie zestawy Klocków Przyssawek Squigz są ze sobą kompatybilne.

Bobo Przyssawki PipSquigz to stworzone specjalnie dla dzieci od 6 m-cy wersja Przyssawek Squigz. Zestaw zawiera 3 duże silikonowe przyssawki w pięknych kolorach, o różnych kształtach, różnej fakturze powierzchni, delikatnie grzechoczące. Bobo Przyssawki Grzechotki to duże przyssawki z kolorowymi plastikowymi pierścieniami do dodatkowej stymulacji sensorycznej dziecka. Bobo Przyssawki Kółeczka to zestaw 6 silikonowych, miękkich pierścieni, każdy o innej fakturze powierzchni, zakończonych łączącymi kółeczka przyssawkami. Wirujące Przyssawki to zestaw trzech silikonowych hipnotyzujących ruchem, dużych spinnerów. Każdy spinner posiada dużą mocną przyssawkę.

https://qelements.pl/pl/searchquery/przyssawki/1/phot/5?url=przyssawki