Reklama

Duże, miękkie, w nonowych kolorach silikonowe Bąbelki Dimpl od Fat Brain Toy Co, to cudowna w swojej prostocie zabawka, której małe paluszki nie mogą się oprzeć. Piękna zabawka o nowoczesnym designie, innowacyjna, kolorowa, stymulująca zmysły dziecka.
Umieszczone w plastikowej ramie kolorowe, silikonowe bańki różnej wielkości można wciskać i  wypychać. Tak prosta, a genialna zabawa, tak wciągająca, że nie można się od niej oderwać. Prawdziwa radość dla zmysłów dziecka.

Seria Bąbelków Dimpl to Kolorowe Bąbelki Dimpl, Bąbelki Dimpl Duet – Kolory i Kształty, Dimpl Gryzak Wańka Wstańka oraz Breloczek Dimpl.

Bąbelki Dimpl Duet to jaskrawe kolory, kształty, słowa, faktura powierzchni i alfabet Braille’a - ile stymulacji w jednej zabawce! Umieszczone w plastikowej ramie silikonowe bąbeleki z jednej strony mają wytłoczony kształt i oznaczony pasującym słowem w języku angielskim i alfabecie Braille’a, z drugiej strony bąbelki są gładkie, a słowa opisują kolory silikonowych przycisków!

Dimpl Gryzak Wańka Wstańka - Z jednej strony silikonowy bąbelek, który małe palce będą wypychać, w silikonowej oprawce, całej w małe wypustki pobudzające zmysł dotyku; z drugiej strony okrągła wańka-wstańka, do kołysania i kręcenia, dzięki, której silikonowa część gryzaka nigdy nie będzie leżeć na podłodze.

Breloczek Dimpl – Zabawka antystresowa dla małych i dużych zapewni niekończącą się zabawę rozbieganym paluszkom.

https://qelements.pl/pl/searchquery/dimpl/1/phot/5?url=dimpl