Reklama

Seria Czytaj z Albikiem to edukacyjne książki skierowane do dzieci w różnym wieku. Na ich stronach zakodowane są setki informacji, piosenek i quizów, które można odtworzyć za pomocą mówiącego pióra Albik (pióro Albik ma wbudowany sensor optyczny, który odczytuje te komunikaty). Dziecko podczas interaktywnej lektury samodzielnie decyduje, które informacje będzie odtwarzało w pierwszej kolejności: podstawowe, rozszerzone, dźwięki, dialogi i piosenki czy quizy. Wystarczy, że dotknie piórem odpowiedniej ikony, a następnie z wybranych ilustracji, będzie mogło usłyszeć zakodowane komunikaty czytane przez zawodowych lektorów. Dźwięki do naszych książek są nagrywane w profesjonalnym studiu, dlatego są wyraźne i wyrabiają właściwe zwyczaje językowe u naszych dzieci.


Co ważne, jedno pióro, zakupione raz, pasuje do wszystkich książek i puzzli z serii Czytaj z Albikiem. Dzięki darmowym aktualizacjom, oprogramowania będzie pasowało także do wszystkich nowości wydawniczych. Gdy ukaże się nowa książka, a zdecydujemy się na jej zakup, to wystarczy, że ze strony www.czytajzalbikiem.pl pobierzemy oprogramowanie, przekopiujemy je do pamięci pióra, a wszystko będzie działać. Rocznie wydajemy kilkanaście nowych tytułów dla różnych kategorii wiekowych dzieci. Jednak nie ukrywamy, że z naszych książek chętnie uczą się także dorośli.

Seria Czytaj z Albikiem jest doskonałym wsparciem na każdym etapie edukacji. Najmłodsze dzieci Albik i jego książki nauczy liter, liczenia, opowie o zwyczajach zwierząt czy wtajemniczy w świat transportu i maszyn. Dzieci starsze skorzystają z systemu ucząc się mapy świata, poznając odkrycia paleontologów czy też ćwicząc język angielski.

Czytelnicy serii mają niepowtarzalną możliwość sprawdzenia nabytej wiedzy. Na każdej stronie znajdują się quizy w różnych stopniach trudności. Po zapoznaniu się z treścią dzieci usłyszą pytania i zagadki, które sprawdzą ile zapamiętały. Za udzielenie prawidłowej odpowiedzi dzieci są chwalone, w przypadku, gdy udzielą złą odpowiedź, zachęcane są do kolejnej próby.

Mówiące pióro Albik jest urządzeniem elektronicznym, które ma 8 GB pamięci oraz funkcję odtwarzacza MP3. Pióro Albik można zakupić od razu w zestawie z jedną z wybranych książek lub oddzielnie.


Dotychczas w serii ukazały się:
Mój pierwszy elementarz
Transport
Zwierzęta na wsi
Atlas świata
Świat zwierząt
Język angielski
Ciało człowieka
Puzzle Wszechświat
Dinozaury
Słownik języka angielskiego [ilustrowany]
Seria ZAWODY, w skład której wchodzą:
Śmieciarze
Strażacy
Weterynarze
Lekarze

Wkrótce ukaże się:

Seria mini książeczek dla najmłodszych:
Moje codzienne czynności
Dzikie zwierzęta
Domowe zwierzęta
Transport
oraz
Puzzle Nasz las

http://www.czytajzalbikiem.pl