Reklama

Miękka gondola to wielofunkcyjny element wyprawki niemowlęcej. Może być używana zarówno w domu, podobnie jak kosz Mojżesza, zapewniając przytulne i bezpieczne gniazdko dla malucha, gdy chcemy go odłożyć na kanapie, łóżku czy dywanie. Jednak w przeciwieństwie do kosza Mojżesza, zabierzemy ją również na zewnątrz - jako wkładkę do wózka głębokiego lub spacerówki, dzięki czemu schody nam nie straszne - wyjmujemy dzidziusia (często śpiącego) i przemieszczamy się tam, gdzie nie wjedzie wózek, np. do sklepu, mieszkania na piętrze bez windy czy przedszkola. Miękka gondola sprawdza się świetnie jako łóżeczko turystyczne, łóżeczko do ogrodu, na plażę, piknik lub do kawiarni, czy po prostu jako nosidełko do przenoszenia niemowlaka w pozycji leżącej. 
Wkładanie i wyjmowanie miękkiej gondoli z wózka jest bardzo proste i wymaga użycia jednej ręki.
Miękka gondola marki BABY MUKA wyróżnia się wzornictwem oraz jakością wykonania. Całość jest zaprojektowana i uszyta w Polsce, na zewnątrz znajduje się z tkanina wodoodporna, dzięki czemu miękką gondolę można postawić na wilgotnej powierzchni (piasku, trawie), a także szybko wyczyścić wilgotną szmatką. 
Wnętrze miękkiego gondoli wyłożone jest polską, certyfikowaną satyną bawełnianą, a więc bezpieczną w kontakcie ze skórą dziecka. Boki miękkiej gondoli usztywnione są pianką materacową posiadającą atest higieniczny. Aby zapewnić odpowiednie podparcie pleców malucha, zastosowano płytę oraz piankowy materac. W zestawie znajdziemy również odpinany daszek chroniący przed wiatrem i słońcem oraz przykrycie nóżek. 
Atutem miękkiej gondoli BABY MUKA jest wyróżniający wygląd - zaproponowaliśmy 8 wzorów: 4 geometryczne i 4 modne w tym sezonie wzory zwierzęce. 
Miękka gondola z pewnością ułatwi rodzicielstwo - przetestowane przez twórczynię produktu przez prawie 9 miesięcy.

http://babymuka.com