Reklama

Wyjątkowa seria 10 zabaw i gier sportowych, które zachęcą wszystkich do aktywności fizycznej. Gry skonstruowane są w ten sposób, że doskonale sprawdzą się zarówno w domu, jak i na podwórku. Nadają się zarówno do zabawy indywidualnej jak i do zmagań drużynowych. W skład serii wchodzi między innymi gra planszowa „Siódme Poty” w 2 wersjach, w której gracze poruszają się po planszy wymuszającej wykonywanie ćwiczeń fizycznych.
W serii SPORT @ FUN znajdziemy także 5 zestawów do zabaw drużynowych: ACTIVE, FIT, FAST, PLAY, RUN. W każdym zestawie znajdują się 4 typy zabawy. W zależności od rodzaju zestawu mogą to być: guma do skakania; skakanka; worki do organizowania wyścigów; latający dysk; kubki z piłeczkami, dzięki którym będziemy ćwiczyć rzut do celu oraz strącanie; łyżki, dzięki którym będzie można ścigać się w doniesieniu piłeczki do mety; małe woreczki gimnastyczne, które służą zarówno do zabawy w rzucanie na odległość, jak i do wykonywania ćwiczeń z utrudnieniem. W zestawie znajdziemy także, taśmy do wykonania wyścigu na 3 nogi. 
W skład serii wchodzą także 3 gry plenerowe. „Uni” polegająca na wbiciu w trawę palika i wykonaniu rzutu podkową w taki sposób, aby zaczepić ją na paliku. Specjalne taśmy rozłożone na podłożu pozwalają także na punktowanie mniej celnych rzutów, aby nie zniechęcić najmłodszych. Kolejna gra to X-GAME składająca się z drewnianego krzyżaka z wystającymi bolcami, na które trzeba wrzucić drewniane, kolorowe okręgi o różnej średnicy. Celne rzuty punktowane są w zależności od rozmiaru okręgu oraz miejsca dorzucenia.
Trzecia gra „Strzał w 10” oparta jest o dużą foliowa planszę , na której nadrukowane jest pole celności rzutów. W jednej z rozgrywek musimy trafiać workami z grochem w określone miejsca. W drugim wariancie rozgrywki musimy przepchnąć worek przeciwnika na planszy. Gra ma aż 8 niebanalnych wariantów rozgrywek.

http://www.alexander.com.pl