Reklama

SuperZings to przedmioty codziennego użytku przekształcone w figurki Superbohaterów i Superzłoczyńców, które ścierają się ze sobą w Kaboom City. Każda z postaci dysponuje specjalną mocą, dzięki której może znaleźć i pokonać przeciwników. W drugiej serii są to np. pralka, Joe Rumble, która bierze w obroty swojego rywala, niezbyt grzeczną skarpetę Naughty Socks o zapachu mogącym odurzyć nawet największego twardziela. Z kolei kula do kręgli, Striker, turlając się z ogromną prędkością, bez problemu powala innych, choćby Jacka Balance’a, będącego jednym z kręgli.

SuperZings używają swoich supermocy, chowają się w tajemniczych kryjówkach, ścigają się po ulicach wyjątkowymi pojazdami SuperJets. Do tego w swoich potyczkach mogą skorzystać z Superstrzelaczy i dołączonych do nich specjalnych dysków. W Kaboom City pojawiła się teraz także nowa wyjątkowa postać, genialny Profesor K, który zna wszystkie sekrety miasta i jest wynalazcą niezwykłej substancji o nazwie Krystalina. 

Do zebrania jest ponad 80 różnych postaci, w tym te rzadkie, złote i srebrne figurki oraz Profesor K, którego znaleźć jest najtrudniej. Im więcej elementów kolekcji zdobędą dzieci, tym więcej mają zabawy. Poszczególnymi postaciami-figurkami można wymieniać się z kolegami, by zebrać jak największą część lub całą kolekcję.

http://www.superzings.com/pl/index.php