Reklama


Miękkie książeczki marki Lilliputiens to idealne pierwsze lektury dla maluszka. 
Zespół kreatywny marki Lilliputiens tworzą głównie mamy, które potrafią znajdować najlepsze odpowiedzi na potrzeby dzieci i najlepiej wiedzą czego maluchy oczekują od zabawek na kolejnych etapach swojego rozwoju. To dlatego zarówno książeczki, jak i pozostałe produkty tej marki nigdy nie są tylko tym, czym się na początku wydają. Każda z nich ma ukryte funkcje, zaskakuje, rozbudza ciekawość i zachęca do nowych odkryć. Produkowane na bazie tkanin, miękkie, cudownie kolorowe i budzące pozytywne emocje książeczki wyróżniają się wyjątkową jakością, perfekcyjnym wykończeniem z mnóstwem detali i fascynującą kreatywnością. Ideą marki jest, poprzez niezwykłe zabawki, oferowanie pomocy rodzicom w wychowywaniu twórczego i otwartego pokolenia. 
Książeczki są dostępne w kilku formatach – od niewielkich (o boku 10x10 cm), do naprawdę dużych (o wymiarach 52x26 cm). Ich bohaterami są zarówno zwierzątka, stworzone przez markę, np. Jednorożec Louise, Niedźwiadek Cesar czy mały króliczek, jak i dobrze znane dzieciom z popularnych bajek postaci, np. Czerwonego Kapturka czy wilka z bajki o trzech świnkach. Książeczki tej marki, nie tylko pobudzają dziecięcą wyobraźnię i ciekawość, aktywizują zmysły wzroku, dotyku i słuchu, zaszczepiają w maluszku miłości do książek, umożliwiają poznanie znanych bajek, lub stworzenie własnych historii, ale również np. oswajają go z rytmem dnia i codzienną rutyną przed pójściem spać, potrzebą dbania o higienę jamy ustnej, wizytami u lekarza, wycieczkami, i innymi sytuacjami, spotykanymi na co dzień. Na kolejnych kartach książeczek rodzic ma możliwość snucia opowieści, w której dziecko może aktywnie uczestniczyć, dzięki dołączonym do książeczek, czy to w formie mini-przytulanek czy mini-pacynek na palec, bohaterów opowiadania. I tak przykładowo:
W dużej książeczce „Śpij dobrze, króliczku” możemy śledzić i inicjować codzienne wieczorne doświadczenia Małego króliczka - dołączona jest do niej bowiem mini-przytulanka. Wykorzystując odczepiane lub odchylane elementy z różnych tkanin, na kolejnych stronach książeczki można snuć opowieść o wieczorze naszego bohatera – poprzez przygotowywanie i jedzenie kolacji, wieczorne sprzątanie pokoju, kąpiel, mycie ząbków, przebieranie się w piżamkę, wspólne wieczorne czytanie z rodzicem, aż po sen z ulubioną przytulanką. Króliczka można m.in. przebierać, zakładać mu śliniaczek, gotować z nim, karmić, kąpać, myć mu ząbki, robić z nim pranie, sprzątać zabawki w jego pokoju, czytać książkę czy kłaść spać. Na stronach książeczki znajdują się pomieszczenia - kolejno: kuchnia, łazienka i sypialnia.
Z kolei do książeczki „Królik dentysta” dołączona jest mini-pacynka Królik ze szczoteczką w łapce, którego można „ożywiać” po wsunięciu go na palec. Każda ze stron książeczki przedstawia inne zwierzątko – m.in. krokodyla, lisiczkę, lwa, bobra czy psa, które odwiedza króliczek, by doradzić mu, w jaki sposób właściwie pielęgnować zęby. Zęby i pyszczki zwierzątek uszyte są z fakturowanych tkanin. Na szeleszczącej stronie na końcu książeczki znajduje się specjalne miejsce na zdjęcie dziecka, aby również ono mogło zostać jej bohaterem.
Książeczki są pięknie zapakowane i idealnie nadają się na prezent. Co więcej, można do nich dobrać inne zabawki z tym samym bohaterem.

https://www.lilliputiens.be/uk/10214-livre-petit-lapin-dentiste.html?search_query=book&results=50
https://www.lilliputiens.be/uk/10457-livre-d-apprentissage-nicolas-le-loup-et-les-7-chevreaux.html?search_query=book&results=50
https://www.lilliputiens.be/uk/10034-sleepwell-little-rabbit-without-text.html?search_query=book&results=50

Zobacz inne pomysły na prezent: