Reklama

W panoramicznych układankach najmłodsi znajdą ulubione przez siebie, pobudzające wyobraźnię, tematy. Dwulatki poznają mieszkańców rafy koralowej (Duuuże puzzle Ocean), a trzylatki wybiorą się do wiejskiej stadniny, na pełną maszyn budowę czy zaprojektują własne roboty.
W stadninie i Na budowie to prawie metrowej długości puzzle, w których wyodrębniono trzy układanki (5-, 6-, 8-elementowe), co ułatwia układanie, zachęca do szukania nowych rozwiązań i kreatywności. 
Układam roboty to innowacyjne puzzle dla małych konstruktorów, które w oryginalny sposób zainteresują dzieci techniką. Zabawa z 65 puzzlami o różnych kształtach i wielkości polega na ułożeniu 8 zaproponowanych robotów albo wykorzystaniu części zamiennych do stworzenia własnych, niesamowitych konstrukcji.

Seria ma niepowtarzalny design. Pełne humoru i zaskakujących szczegółów ilustracje zachęcają do kreatywnej zabawy, ćwiczenia wyobraźni przestrzennej i precyzji ręki. 
Układanki zostały wykonane z przyjaznych dzieciom materiałów z dbałością o każdy detal i zapakowane w prezentowe pudełka w formie walizeczki, które świetnie prezentują się na półce w dziecięcym pokoju.

Ocean 2+
W stadninie 3+
Na budowie 3+
Układam roboty 3+

www.czuczu.pl