Reklama

Książeczki sensoryczne BejbikBooks to produkt, który wyróżnia niebanalność, ręczne wykonanie, naukę małej motoryki poprzez zabawę. Dzieci uwielbiają je za to, że zaskakują. Rodzice kochają, za to że zajmują ich dzieci na dłużej i uczą jednocześnie. Są to produkty w 100% bezpieczne, wykonane z miekkich materiałów. Znajduą swoje zastosowanie w domu, w poczekalni, podczas jazdy samochodem, ale także w przedszkolach i żłobkach. To jedyna zabawka, która jest w stanie zając uwagę dziecka w sposób bezpieczny podczas jazdy samochodem. Jest całkowicie miękka, więc nie stanowi zagrożenia podczas uderzenia. 
Każda książeczka dostosowana jest do wieku i możliwości dziecka, tak by maksymalnie zając jego uwagę, ale i rozwijać w sposób praktycznie niezauważalny dla dziecka. Dzieci nie czują, że się uczą. Za to czują wielką frajdę z zabawy nimi. 
Bejbik Books wykonane zostały tylko z bezpiecznych materiałow. Bawełna i zamsz to produkty polskie, za to filc jest pozbawiony szkodliwych poliestrów. 
Są wygodne w utrzymaniu czystości, wystarczy je uprać. 
Bejbik Books znajduje również szerokie zastosowanie terapeutyczne. Współpracujemy z fundacjami, które mają pod swoja opieką dzieci niewidome, autystyczne i inne z problemami sensorycznymi. 
Książeczki Bejbika są produkowane w Polsce, wkładamy w nie 100% serca. Nie są banalnymi zabawkami, rodzice mówią o nich po prostu MĄDRE.

http://www.bejbikbooks.pl