Reklama

Sympatyczne, niezwykle podobne do bohaterów filmu figurki do zestaw „Lucky &Spirit” oraz wiele realistycznie odzwierciedlonych detali z Dzikego Zachodu pozwalają fanom Playmobil stać się częścią tej fantasycznej historii. Przygody Lucky i jej filmowych przyjaciół mogą toczyć się dalej w dziecięcych pokojach. 
9475 Szczęśliwy dom Lucky
Realistycznie odzwierciedlony “Szczęśliwy dom Lucky”. W umeblowanej i wyposażonej kuchni znajduje się ukryta w podłodze kryjówka. Pozostałe pokoje można dowolnie meblować. W zestawie: figurka Lucky, jej cioci Cora oraz przyjaciel mustang „Duch”. Dodatkowo wiele różnorodnych detali, dzięki którym szczęśliwy dom Lucky wygląda naprawdę wspaniale.
9477 Ojciec Lucky z bryczką-Doskonała do podróży po bezdróżach Dzikiego Zachodu-bryczka - Jima taty Lucky. W zestawie figurka Jima oraz konie, które ciągną bryczkę.
Zmęczony podróżą tata Lucky przygotowuje ognisko i pyszne kiełbaski do pieczenia, ale uwaga małe szopy pracze zjawilły się także na poczęstunek.
9478 Boks stajenny "Lucky i Duch” Przestronny, z wszystkimi niezbędnymi aksecoriami do pielęgnacji konia. W zestawie figurka Lucky i mustanga „Duch”
9479 Boks stajenny "Pru i Ślicznotka"- W zestawie koń „Ślicznotka” oraz przyjaciółka Lucky Pru.
9480-Boks stajenny "Abigail i Bumerang - W zestawie koń „Bumerang” oraz przyjaciółka Lucky Abigail
9476-Sypialnia Lucky- przytulnie umeblowana syplialnia Lucky i z toaletką, skrzynią pełną skarbów oraz szafą w której mieszczą się trofea bohaterki
9481 Maricela- figurka córki burmistrza Miradero

www.playmobil.pl