Reklama

Model Slim Cot 120 x 60 z jednej ze stron wyposażony został w funkcję zdemontowania trzech szczebelków, dzięki czemu dziecko, gdy tylko do tego dojrzeje, może swobodnie do niego wchodzić, jak i wychodzić.
Łóżeczko niemowlęce Slim Cot 120×60 posiada w standardzie 3 poziomy ustawienia materaca właściwe dla każdego z etapów rozwoju dziecka.
W modelu zastosowany został wkład pod materac, wykonany z drewnianych sosnowych listewek co gwarantuje dobrą wentylację.
Charakterystyczną cechą łóżeczka są jego nogi o smukłym i nowoczesnym kształcie. Wyróżniają one produkt na tle klasycznych modeli.
Górne listwy boków  zabezpieczone są specjalnymi nakładkami zwanymi „gryzakami”. Pozwalają one w okresie ząbkowania chronić łóżeczko, przynoszą ulgę dziecku i zapobiegają ryzyku spożycia farby przez malucha. 
Dane techniczne:86 cm wys. / 65 cm szer / 138 długie (w najdłuższym miejscu - przy podłodze)
Waga:18 kg
Kolor:Biel (pół- mat)
Wysokość podstawy (dla materac liczona od podłoża):23cm34 cm50 cm____
Krótki opis:
Łóżeczko niemowlęce Slim Cot posiada gładkie, nowoczesne szczyty. Brak widocznych śrub od zewnątrz  dodaje mu elegancji i lekkości. Charakterystyczną cechą łóżeczka są jego nogi o smukłym i nowoczesnym kształcie. Wyróżniają one produkt na tle klasycznych modeli.

 https://woodies.pl/produkt/lozeczko-dzieciece-slim-cot-120x60/