Reklama

W trakcie zabawy dziecko trenuje sprawność palców i dłoni. To także doskonały trening spostrzegawczości.

Dziecko układając puzzle może opowiadać historie o locie spadochroniarzy lub o mieszkańcach kamienicy. Historia może mieć 24 wątki – tyle, ile elementów mają te wyjątkowe puzzle!

Zestaw zawiera plakat XXL z niezwykłą grafiką puzzli 1:1, którą można powiesić w pokoju dziecka.

Puzzle obserwacyjne to fantastyczny sposób na pobudzenie wyobraźni, rozwijanie wrażliwości na otaczający świat i kształtowanie umiejętności konstruowania wypowiedzi na temat oglądanych ilustracji u przedszkolaków! Ramki z elementami do wyszukania na ilustracji doskonale trenuje spostrzegawczość i koncentrację dziecka. 

Piękne i bajecznie kolorowe ilustracje pełne szczegółów – leśne zwierzęta, dom, pojazdy w ruchu ulicznym czy baśniowe stwory i rycerze mogą być pretekstem do przybliżania dzieciom ciekawostek o świecie. 

Puzzle wykonano w całości w Polsce, do współpracy zaproszono najlepszych polskich ilustratorów, materiały wybrano ze szczególną starannością i dbałością o bezpieczeństwo dzieci. Poręczne opakowanie znakomicie prezentuje się na półce i gwarantuje, że układanka nie zdekompletuje się w trakcie zabawy. 

W każdym pudełku dziecko znajdzie plakat z grafiką puzzli 1:1!


W serii:
Puzzle Układam i Opowiadam Spadochroniarze 3+ (24 elementy)
Puzzle Układam i Opowiadam Sąsiedzi 3+(24 elementy)
Puzzle obserwacyjne Zwierzęta leśne 4+ (54 elementy)
Puzzle obserwacyjne W domu 4+ (54 elementy)
Puzzle obserwacyjne Pojazdy 5+ (104 elementy)
Puzzle obserwacyjne Rycerze 5+ (104 elementy)

https://www.kapitannauka.pl/dla-przedszkolaka-3-6-lat/1890-kapitan-nauka-puzzle-ukladam-i-opowiadam-sasiedzi-35907608646287.html