Reklama

Pluszowy Leniwiec to zaawansowany technologicznie, a jednocześnie niezwykle przyjazny asystent każdego rodzica. Swoim łagodnym i bezpiecznym szumem E-zzy, podobnie jak Miś Whisbear, pomaga niemowlęciu zasnąć szybciej i spać spokojniej. Od kultowego Misia i innych produktów dedykowanych poprawie jakości snu odróżnia go jednak to, że jest produktem SMART, po zainstalowaniu dedykowanej aplikacji i połączeniu się z urządzeniem szumiącym umieszonym w Leniwcu rodzic może m.in.: 
· monitorować sen dziecka 
· zarządzać urządzeniem szumiącym leniwca 
· pozyskiwać cenne informacje dotyczące rozwoju dziecka 
· rejestrować „kroki milowe” dziecka 

Leniwiec E-zzy został zaprojektowany w zgodzie z najnowszymi trendami i w odpowiedzi na oczekiwania współczesnych rodziców, którzy lubią proste, ale jednocześnie funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania. 

Miękki i uśmiechnięty Leniwiec E-zzy to wyjątkowa i jedyny w swoim rodzaju produkt 3w1. Jest on nie tylko szumiącą zabawką, ułatwiającą zasypianie ale także monitorem snu i osobistym asystentem rodzica. 

Dzięki inteligentnej aplikacji E-zzy może być zarządzany zdalnie. Aplikacja ta umożliwia rodzicom między innymi wybranie jednego z trzech rodzajów szumu, ustawienie długość czy godziny rozpoczęcia szumu. Leniwiec wyposażony jest także w funkcję CRYsensor, która reaguje automatycznie na płacz dziecka. Czułość sensora, w zależności od otoczenia, można również ustawić w aplikacji. 

E-zzy to nowoczesny monitor snu. Funkcja CRYalert, wyśle powiadomienie na telefon, gdy urządzenie wykryje płacz dziecka. Dodatkowo Leniwiec stale monitoruje sen dziecka informując rodzica m.in. o liczbie przebudzeni czy długości nieprzerwanego snu. 

Aplikacja E-zzy stworzona została tak, aby śledzić i dokumentować kroki milowe niemowlęcia. Liczne artykuły i porady są źródłem rzetelnych i wiarygodnych informacji na temat rozwoju dziecka ale także inspiracją dla wspólnych zabaw i ciekawego spędzania czasu z dzieckiem. Ważne wydarzenia i formalności, o których należy pamiętać, rodzic będzie mógł zapisać w kalendarzu. 

Od innych produktów wspierających sen odróżnia go jeszcze jedno – E-zzy jest pierwszym monitorem dziecięcego snu, do którego można się przytulać!

http://whisbear.pl