Reklama

B.BOX to australijska marka specjalizująca się w innowacyjnych akcesoriach dla dzieci. 
1) Kubek niekapek ze słomką obciążoną ciężarkiem: 
Kubek z unikalnie obciążoną rurką pozwala dzieciom pić do ostatniej kropelki. Jedyny niekapek na rynku, z którego dziecko może pić przechylając go do góry nogami, tak jak z butelki. Niezastąpiony kubek do picia w domu, w podróży, na spacerze. 
2) Niewysypek typu 3w1:
Wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju kubeczek o opatentowanej konstrukcji. Unikalna miseczka ze słomką sprawia, iż dziecku łatwiej spożywać posiłki o konsystencji półpłynnej oraz płynnej. Tym samym jedzenie zupki czy płatków z mlekiem jest dla dziecka dużo zabawniejsze i pozwala mu rozpocząć naukę samodzielnego jedzenia. Dodatkowo kubeczek ma wkładkę, która sprytnie zmienia go w tzw. niewysypek. Możesz śmiało włożyć do niego ulubione przekąski dziecka i ograniczasz do minimum wysypanie zawartości na podłogę.
3) Pierwsze sztućce do nauki samodzielnego jedzenia: 
Wyjątkowe sztućce z jednym taki widelcem dostępnym na rynku - opatentowany widelec został zaprojektowany w taki sposób, aby bez problemów zmieścić się w małych ustach dziecka. Zarówno jego kształt, jak i wielkość dopasują się do buzi maluszka. Uchwyt kątowy dodatkowo zachęci małego szkraba do niezależności i pozwoli mu trzymać widelec w taki sposób, jaki jest dla niego najwygodniejszy.
4) Wodoodporny fartuszek-śliniaczek z rękawami:
Wodoodporny materiał i unikalny format, który obejmuje prawie całą sylwetkę - w tym nóżki. Fartuszek sprytnie zwija się w kieszonkę, dzięki czemu łatwo można zabrać go ze sobą i zajmuje mało miejsca. Idealny podczas posiłków, malowania farbkami czy w podróży.
5) Podróżny śliniak w saszetce:
Niezbędny w każdej podróży, składany w małą, zamykaną na zamek saszetkę śliniak, w której znajduje się giętka, miękka, silikonowa łyżeczka. Po rozłożeniu śliniaka formuje się usztywniona kieszonka przydatna w celu zebrania zbędnych okruszków. Łatwy do czyszczenia. Pasek z zatrzaskiem umożliwia przypięcie śliniaka do torby lub do wózka.
6) Portfel na akcesoria do przewijania: 
Podróżny przewijak - bardzo wygodny i praktyczny pojemnik otwierany przy użyciu jednej ręki. Nazwany przez producenta "diaper wallet" co oznacza portfel na pieluszki i tak faktycznie jest - zmieści się do damskiej torebki czy plecaka. Pojemnik zawiera łatwą do czyszczenia matę do przewijania. Wewnątrz pojemnika znajdują się wbudowane przegródki z miejscem na pampersy, wilgotne chusteczki i woreczki jednorazowe. Wszystko co niezbędne do przewijania w jednym miejscu. Unikalnie zaprojektowany luk zapewnia dostęp do wilgotnych chusteczek zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz pudełka. Sprężysty uchwyt utrzymuje matę oraz pieluszki na właściwym miejscu.

http://b2b.babyandtravel.pl/pol_m_B-BOX_Wszystkie-817.html