Reklama

Zestawy do robienia dużych baniek mydlanych to seria produktów marki TUBAN, w której skład wchodzą:

 Bubble Party Box
 Zestaw rakietki i bańkowe obręcze
 Hop Hop
 Zestaw ze sznurkiem
 Zestaw z obręczą
 250 ml baniek do dmuchania – księżniczka
 250ml baniek do dmuchania - samochód
Nasza bańkowa seria jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów, którzy szukają oryginalnych atrakcji dla wszystkich, niezależnie od wieku.

Bubble Party Box – to gotowy przepis na świetną zabawę z bańkami i idealne rozwiązanie na przyjęcie w plenerze. Zestaw zawiera wszystko, co niezbędnę do wspólnych bańkowych szaleństw – jest przeznaczony aż dla 10 osób (dzieci, jak i dorosłych). Przecież duże bańki to wspaniała zabawa dla każdego. 

Tuban to także kreatywne tworzenie bańkowych sztuczek, które możliwe jest przy użyciu naszego Hop Hop-a. A przy pomocy rakietek i bańkowych obręczy zagramy nie tylko w bańkowego ping-ponga, ale także dowiemy się, jak wdmuchiwać bańki wewnątrz bańki. 

Zestaw z 50cm sznurkiem oraz zestaw z obręczą to idealny pomysł na prezent – jesteśmy pewni, że zestawy ucieszą nie tylko solenizanta, ale także jego gości. Przy użyciu 50cm sznurków stworzysz wielkie bańki mydlane, a nawet kilkumetrowe tunele. A średnie i duże bańki wyjdą wyłącznie przy użyciu naszego zestawu z obręczą. 

Ponadto posiadamy uzupełnienia do naszych bańkowych zestawów, które dedykowane są dla chłopców i dziewczynek. Co więcej każda z buteleczek posiada dwa oczka do dmuchania baniek. Banieczki w wersji z księżniczką i samochodem.

Nasza TUBAN-owa seria uatrakcyjni każdą imprezę w plenerze
czy w domu. Gwarantujemy udaną zabawę na świeżym powietrzu, a także zachęcamy do robienia kreatywnych sztuczek w bańkowym labolatorium. 
Ciekawostka : W jednej bańce udało nam się zamknąć aż 419 osób!

https://www.tuban.pl/

Zobacz inne pomysły na prezent: