Reklama

Highwaykick 1 to innowacyjna hulajnoga z siedziskiem austriackiej marki SCOOT&RIDE, przeznaczona dla dzieci od 1. do 5. roku życia. To idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci, które „rośnie” razem z nimi. Wysokość siedziska można regulować - najniższa pozycja na wysokości 22,5 cm dostosowana jest do wzrostu stawiających pierwsze kroki maluszków. Bez używania narzędzi, za pomocą jednego guzika można w kilka sekund zamienić pojazd w hulajnogę na 3 kołach – obrócone siedzisko staje się jej przednią ramą. Kierownica montowana na klik. Hulajnoga jest doskonale zbalansowana i stabilna, komfortowa i wyjątkowo bezpieczna, dzięki czemu stanie się ulubionym towarzyszem zabaw Twojego dziecka na wiele lat.
Czym produkt różni się od innych, podobnych wyrobów dostępnych na rynku?
- rozwiązanie 2w1 - hulajnoga/jeździk z siedziskiem, która „rośnie” razem z dzieckiem,
- wysokość siedziska można regulować, a jego najniższa pozycja dostosowana jest do wzrostu stawiających pierwsze kroki maluszków i znajduje się na wysokości 22,5 cm (idealne już od 1. roku życia)
- bez używania narzędzi, za pomocą jednego guzika można w kilka sekund zamienić pojazd w hulajnogę na 3 kołach – obrócone siedzisko staje się jej przednią ramą. Wystarczy jeszcze przenieść kierownicę (montowana na klik) i gotowe!
- hulajnoga jest doskonale zbalansowana i stabilna, komfortowa i na dodatek wyjątkowo bezpieczna (idealne do 5. roku życia). Wyposażona została w opatentowany, rewolucyjny system safety-pad – tj. specjalną szeroką podkładkę, umieszczoną w dole przedniej części, która zapobiega m. in. przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół. Jej pozycję w razie potrzeby również można regulować.
Produkty Scoot&Ride to zwycięzcy wielu nagród, między innymi reddot award 2014 oraz Toy Award 2015, wyróżnienia przyznawanego na najbardziej prestiżowych targach zabawek Spielwarenmesse® w Norymberdze, MERIT Award Hongkong Toy Fair, „Nominated“ for Kind & Jugend Cologne.

http://scootandride.pl/product-pol-3179--SCOOTANDRIDE-Highwaykick-2w1-Jezdzik-i-hulajnoga-1-5-lat-Red.html