Reklama

Do zestawu należą:
9429- Obozowisko z T-Rexem
Odkrywcy są super przygotowani na każdą misję. Ich obozowisko wyposażone jest w broń laserową, wieżę widokową i bronę.
Ciekawe efekty: kryształy i rośliny w dżungli wykonane są z tworzywa z efektem UV i świecą w ciemności.
W zestawie dinozaur T-Rex
9432- Pojazd badawczy ze stegozaurem
Pojazd badawczy z wyciągarką linową. W zestawie ze . stegozaurem - prehistorycznym gigantem z imponującymi kolcami na grzbiecie. 
9430- Helikopter z pterodaktylem
Aby lepiej zbadać dinozaury odkrywcy obserwują je z powietrza. Obracające się reflektory helikoptera umożliwiają obserwację tych prehistorycznych gigantów.W zestawie z pterodaktylem.
9431- Rower motocrossowy z raptorem
Kierowca motocrossowego roweru z dużą prędkością przemierza dżunglę. Jedynie przy odrobinie szczęścia omija rośliny i drzewa. Dlaczego mu się tak śpieszy? Powodem jest głodny raptor, który jest tuż za nim. Oby na czas dotarł do bezpiecznego obozowiska.
9433- Łódź śmigłowa z klatką
Nie tylko odkrywcy słyszeli o istnieniu legendarnych dinozaurów. Złowieszczy Quinn chciałby się dzięki nim wzbogacić. W tym celu planuje złapać dinozaury za pomocą klatki znajdującej się na jego łodzi z napędem śmigłowym. Czy gigantyczne jaszczurki dadzą się tak łatwo złapać?
9434- Samochód terenowy z działającą wyrzutnią sieci
Na lądzie z pomocą śpieszy przyjaciel Quinna, kłusownik z samochodem terenowym wyposażonym w wyrzutnię sieci. Z dużą szybkością ściga uciekającego Triceratopsa i próbuje zarzucić na niego swoją sieć.

www.playmobil.pl