Reklama

Polski rynek jest bardzo ubogi w dobre produkcje muzyczne dla dzieci. Aby wypełnić tę lukę i umożliwić dzieciom zetknięcie się z ambitną muzyką, powstał cykl płyt CD "Bajki z Szafy Żyrafy", który zawiera czarujące muzyczne opowieści.

Unikalność tej produkcji tkwi w tekstach, które są krótkimi opowieściami z morałem i przesłaniem. Każda z opowiastek opiera się na łączeniu fragmentów mówionych z piosenkami. Całość ma niezwykłą oprawę muzyczną z bogatą orkiestrą, dynamicznymi aranżami i profesjonalnym wykonaniem. Głosów w nagraniu udzieliły dzieci, jak i znani aktorzy, jak choćby Cezary Żak, Jolanta Fraszyńska, Robert Gonera, Olga Bończyk i wielu innych.

"Bajki z Szafy Żyrafy" są znakomitym prezentem dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym. Umilą każdą chwilę, a dodatkowo pobudzą wrażliwość. Zasłuchani w opowieści nawet bez zamykania oczu przeniosą się do świata fantazji. Słuchając takich bajek dzieci wyrosną na mądrych ludzi.

A rodzice - z przyjemnością przyłączą się do słuchania. Płyty nie są monotonne, nie męczą rymowanymi brzmieniami i dzieki tamu pojawia sie pretekst do wspólnego spedzania czasu z dzieckiem. Polecamy zabranie płyt na wspólną podróż samochodem.

bajki dla dzieci

W serii ukazały się:

  1. Porwanie Dalmatyńczyków
  2. Zwierzęta Doktora Dolittle
  3. Przygody Tomka Sawyera
  4. Bajka o smoku Obiboku
  5. Księga Dżungli
  6. Pierścień i Róża
  7. Mała Księżniczka
  8. Po cichutku
  9. Piosenki z Szafy Żyrafy

Wydawnictwo Luna Music