Reklama

Figelo to domowy, gimnastyczny „plac zabaw” przeznaczony dla dzieci w wieku od 1 do 11 roku życia, który powstał na bazie doświadczeń rodziców, fizjoterapeutów oraz – co najważniejsze – również dzieci. To produkt, który skutecznie zachęca dzieci do aktywnej zabawy, a rodzicom zapewnia wsparcie w zdrowym rozwoju ich pociech... bez elektroniki. 
„Jedno Figelo – wiele możliwości!” - oznacza to, że poza wysoką atrakcyjnością zabawy, designem oraz jakością wykonania, produkt cechuje modułowość i szeroka funkcjonalność wspierająca rozwój dziecka. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, Figelo w prosty sposób dostosowuje się do etapu sprawności dzieci w przedziale wiekowym od 1 do 11 lat. Od podstawowego zestawu z huśtawką i namiotem, rośnie razem z dzieckiem do domowego „work-out'u”.
Korzyścią wynikającą z tej cechy jest zaspokojenie potrzeb zabawowych stosownie do wieku i rozwoju dziecka, a tym samym zapewnienie długiego okresu przydatności produktu. Dzięki temu, z jednej strony długoterminowo wspiera zdrowy rozwój dziecka, a z drugiej poprawia rentowność zakupu, co ma znaczenie dla budżetu domowego.
Na rynku występują różnego rodzaju rozwiązania, które odpowiadają poszczególnym funkcjom (np. drabinki gimnastyczne, namioty typu tee-pee, domki, zjeżdżalnie, huśtawki), ale tylko Figelo oferuje „wszystko w jednym”. Korzyścią wynikającą z tej cechy jest możliwość zaspokojenia wielu potrzeb dziecka oraz rodziców jednym produktem. 
Jako rodzice wiemy, że warunkiem dobrej zabawy jest bezpieczeństwo, dlatego do produkcji Figelo wykorzystujemy wyłącznie selekcjonowane drewno oraz wysokiej jakości, certyfikowane (pod kątem bezpieczeństwa dzieci) impregnaty. Najlepiej zobacz Figelo w akcji!

www.figelo.com