Reklama

Turnado jest autkiem, w zasadzie gokartem elektrycznym napędzanym 24V akumulatorem.
Przeznaczone jest dla dzieciaków od 6 lat do 60 kg, (praktycznie do 14. roku życia),
rozwija prędkość nawet do 19km/h. Idealnie uzupełnia lukę pojazdów elektrycznych dla dzieciaków w tym przedziale wiekowym. Jest bardzo stabilne, w normalnym użytkowaniu praktycznie niewywrotne, co za tym idzie bardzo bezpieczne.

Turnado jest niesamowite i ekscytujące z wieloma rozwiązaniami patentowymi, dla młodych, żądnych wrażeń miłośników motosportu.
Piękny, nowoczesny i agresywny design podkreśla jego wyjątkowość. Inspiracją przy projektowaniu była charakterystyczna sylwetka rekina-młota o opływowym korpusie.

Powstało przy współpracy z inżynierami i kierowcami wyścigowymi na bazie ich doświadczeń rajdowych. Podczas jazdy zapewnia niezwykłe, realistyczne odczucia wyścigowe w osiąganych prędkościach do 19 km/h.
Cała przyjemność i frajda z jazdy oparta jest na nowatorskiej konfiguracji kół, otóż
dwa większe przednie koła zapewniają płynne sterowanie i równowagę, a mniejsze tylne koła mogą obracają się o 360 stopni w celu uzyskania prawdziwego odczucia driftu.
Innowacyjna i wyjątkowa konstrukcja łączy w sobie stabilność, kontrolę i sporą dawkę emocji przeplecionych z zabawą. Efekt ten zapewnia dużo adrenaliny dla kierowcy, wywołując nieprzerwany uśmiech podczas zabawy. Oprócz zabawy uczy dzieci już od najmłodszych lat prawidłowego zachowania na uślizg tylnych kół :) 
Turnado jest produkowane przez koncern GoodBaby International co jest gwarantem najwyższej jakości.

Turnado jest rekomendowane i testowane przez najlepszych zawodników wyścigowych, jak:

Grzegorz Grzyb - Rajdowy Mistrz Polski 2016, wielokrotny Rajdowy Mistrz Słowacji
Jaś Borawski - najmłodszy drifter w Polsce (12 lat) :) osiągający coraz większe sukcesy w różnych seriach

Jest to prawdziwy majstersztyk dla Małych Mistrzów