Reklama

Seria „Angielski dla dzieci“ Kapitana Nauki to unikalne zestawy przeznaczone do nauki języka angielskiego w domu, w przedszkolu i w szkole. Każdy pakiet zawiera 104 kolorowe, dwustronne, ilustrowane karty ze słówkami, książeczkę z ćwiczeniami, kolorowankami i propozycjami zabaw oraz płytę CD z nagraniami wszystkich słówek w języku angielskim i polskim. 

Siłą zestawu jest wyjątkowo atrakcyjna szata graficzna, która sprawia, że dzieci chętnie angażują się w zabawę kartami i z łatwością przyswajają nowe słówka. Dzięki płycie z nagraniami native speakerów mają jednocześnie możliwość przećwiczenia prawidłowej wymowy oraz doskonalą rozumienie ze słuchu. Zakres słownictwa wszystkich zestawów z serii obejmuje najważniejsze słówka i zwroty (liczby, kolory, części ciała, pory roku, pogoda, ulubione smaki), zagadniena z najbliższego otoczenia dziecka (członkowie rodziny, zwierzęta, zabawki, przedmioty w domu, przybory szkolne, sprzęt sportowy, jedzenie) oraz pierwsze zdania i krótkie wypowiedzi. Wszystkie słówka zostały nagrane, a dodatkowo w książeczce znajduje się słowniczek. Dla ułatwienia zadania rodzicom i nauczycielom, przygotowano gotowe propozycje zabaw z wykorzystaniem kart obrazkowych i nagrań.

Dzięki zabawie z serią „Angielski dla dzieci“ dzieci z łatwością zapamiętują nowe słówka i uczą się angielskiego w naturalny i najprzyjemniejszy dla nich sposób, przy wspólnej zabawie. Dotychczas ukazały się: „100 pierwszych słówek“, „Czas wolny“, „Świat wokół mnie“, „W domu i w szkole“ oraz „100 pierwszych zdań“.

Wszystkie elementy zestawów z serii „Angielski dla dzieci“ zostały wyprodukowane w Polsce, z troską o najwyższą jakość.

https://www.kapitannauka.pl/162-angielski-i-niemiecki-dla-dzieci