Reklama

Dla dzieci ich urodziny, imieniny, imprezy okolicznościowe czy święta to przede wszystkim emocje związane z prezentami. Ich nieodzownym elementem jest niewiadoma - maluch - jeśli nie wie, co dostanie - jest podekscytowany i nie może doczekać się niespodzianki.

Często, siedząc przy stole, dziecko niecierpliwie spogląda na paczki, które kryją w sobie zagadkowe przedmioty i próbuje dociec, co jest w każdej z nich. Napięcie rośnie i gdy nadchodzi ta chwila, gdy maluch może "dorwać się" do prezentów, nic nie zastąpi tej radości, tych wypieków na twarzy wywołanych odkrywaniem wymarzonej hulajnogi, roweru, czy też konika na biegunach.

Worki dostępne są z różnymi motywami:

 

 

Wiele pięknych i pożądanych przez dzieci prezentów ma jednak niestandardowe kształty, duże gabaryty. Samo przewiązanie wstążką psuje element zaskoczenia i pozbawia emocji związanych z rozpakowywaniem paczek. Prezent staje się już oczywisty i czar pryska!

                                                               

Jak zatem spakować trudne prezenty?


Idealnym rozwiązaniem są worki prezentowe PA-KA-DO. To świetna propozycja dla osób, które nie mają czasu, by pakować prezenty albo muszą zapakować rzecz o niestandardowych, dużych rozmiarach.
Worki upominkowe są bardzo wytrzymałe. Z powodzeniem pomieszczą w sobie spore zabawki, nawet te dość ciężkie. W dodatku dostępne są w kilku wzorach - ozdobione w kolorowe zwierzęta, prezenty, paski czy motywy świąteczne - w zależności od potrzeb i okazji. Po prostu pięknie się „prezentują”.


Cechy przedmiotu:
* idealny do dużych i trudnych do zapakowania prezentów;
* w zestawie także sznurek do zawiązania worka oraz bilecik;
* wyprodukowany z plastiku (PE);
* wymiary worka XL: 91 cm x 61 cm oraz XXL: 110 cm x 92 cm.

http://www.pa-ka-do.com/PaKaDo/Start.html