Reklama

Wybór prezentu na Dzień Dziecka nie jest prostym zadaniem dla rodziców. Pólki sklepowe uginają się pod bogactwem produktów dla dzieci, a każdy z nich na pewno uszczęśliwi Nasze dziecko. Czym się kierować, na co zwracać uwagę przy wyborze zabawek? Na pewno zainteresowaniami dziecka, bezpieczeństwem, ale również warto zwrócić uwagę czy dany produkt został wyróżniony i doceniony przez dzieci i rodziców. Takim certyfikatem mogą pochwalić się produkty startujące w konkursie Zabawka Roku, gdzie duzi i mali mają możliwość na własnej skórze tesowania różnych produktów.

Ta prestiżowa impreza, zdobywa coraz większą popularność, a dzięki niej media, rodzice oraz eksperci mogą obserwować w jakim kierunku rozwija się branża dziecięca i jakie produkty na pewno zdobędą popularność wśród najmłodszych konsumentów.

W trakcie zabawy dzieciaki przyznają najfajniejszym ich zdaniem produktom - Nagrodę Dzieci, zaś eksperci gwiazdy, dziennikarze, a przede wszystkim rodzice tytuł Zabawki Roku. Ten wyjątkowy znak otrzymują produkty, które najbardziej spodobały się testerom.

To coś więcej niż tylko nagroda, to zdobycie zaufania oraz wyróżnienie przez najbardziej wymagające jury, którym są właśnie dzieci i rodzice.

Zobaczcie co polecają mali i duzi eksperci: