Reklama

Te wyjątkowe samochody premium na pewno skradną serca małych i dużych miłośników motoryzacji. Stylizowane na styl starych samochodów, u dorosłych przywołują cudowne wspomnienia minionej epoki, u mniejszych zachwyt i uczucia starszych pokoleń.

D Throne S Electric Car został zaprojektowany przez Hyunsoo Choi i Taeno Yoon i,  może okazać się najbardziej luksusowym i dekadenckim pojazdem / zabawką dla najmłodszych.

Ten elektroniczny samochód ma budowę podobną do prawdziwego pojazdu. Dzieci mogą jeździć w nim, jak w prawdziwym samochodzie dzięki silnikowi elektrycznemu lub rodzic za pomocą pilota może kierować autem.

Projekty samochodów powstały na podstawie klasycznego auta stworzonego w połowie 1900 roku.

D Throne S Electric Car ma być zabawką, która łączy rodzica z dzieckiem, oferując przestrzeń z tyłu dla dorosłych by mogli wejść na pokład i pomóc poruszać ten imponujący samochód. 

Mimo, że samochód jest przeznaczony dla dzieci, każdy jego element został zaprojektowany jak w rzeczywistych procesach tworzenia aut: malowanie, ręcznie wykonane elementy ze skóry oraz ogólny mechanizm samochodu czy złote zdobienia Za pomocą technologii formowania tworzywa sztucznego, w ten model samochodu składa się z korpusu zbudowanego z dwóch części, górnej i dolnej. 

więcej na: www.dthrone.com

Znalezione obrazy dla zapytania D. Throne Family.